Philips SPE 9025CC incelemesi Pratik çözüm

Yüksek kapasitesi ve kullanışlı yazılımıyla tüm arşivinizi kolayca aktarıp seyredebilmenize yardımcı olan bir sabit disk.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Yüksek kapasite
  • Yüksek erişim
  • Zengin biçim desteği
Arşivimizi saklamak için CD veya DVD'lere başvurduğumuzda aslında kendimizi aldatırız. Çünkü bu medyalar, uzun bir süre sonra da olsa, okunmaz hale geliyor. Ayrıca kolayca çizilebilmeleri de cabası. Eğer arşivleme yapacaksanız bunun en garantli yolu sabit disklerdir. Fakat günümüzde gerek film, video, fotoğraf ve gerekse MP3 arşivlerinin büyüklüğü, sabit diskleri çabucak bitiriyor.Philips'in ürünü ise yüksek kapasitesiyle kolayca dolmamasının yanında, kolay veri aktarımı ve kullanım olanağı sunuyor. Bilgisayarınızdaki arşivinizi bu ürüne aktarıp, daha sonra televizyonunuza bağlayarak, uzaktan kumandası sayesinde kolayca yönetmenize olanak sağlıyor. Böylece bir multimedya PC sahibi olmak yerine bu harici diskle tüm sorunlarınızı çözebiliyorsunuz. Üstelik ürün alüminyum kasasıyla son derece güvenli ve oldukça şık bir tasarıma sahip. MP3, MPEG 4, WMA, AC3, WAV, OGG Vorbis, JPG, MPEG 1 (AVI, APG), MPEG 2 (AVI, VOB), MPEG 4 (DivX, VOD), ISO, DivX, Xvid biçimlerini destekleyen ürün, ayrıca alt yazı desteğine de sahip. Testlerimizde, ürününün kutusundaki erişim süresine yakın bir sonuç elde ettik.
Özetle

Yüksek kapasitesi ve kullanışlı yazılımıyla tüm arşivinizi kolayca aktarıp seyredebilmenize yardımcı olan bir sabit disk.

Philips SPE 9025CC Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips SPE 9025CC
Ürün Türü Harici Disk
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0/AV
Kapasite 500 GB
Dönüş hızı 7.200 rpm
HDD tipi 3,5 inç
Erişim süresi 8,5 ms
Ön bellek 8 MB
16/06/2008 tarihli fiyatı 404 YTL (KDV dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

artık bunların reklam amaçlı olduğu kesin bilgi veriliyor fakat en önemli unsur unutuluyor yada yazılmıyor FİYAT neee ?

Güzel bir ürüne benziyor fakat kapasitesi yazılmamış.

Günümüzde piyasada bu ürünle aynı fiyata satılan içinde 250GB HDD olan DVD recorder lar var Bütün yukarda sıralanmış codecleride okuyabilen. Bağlanabilinen bütün aletlerden kayıt yapabilmeside cabası. Philips dünün teknolojisini yarının fiyatıyla satmaya devam ederse, ne kadar ciddiye alınır bilemem. Böyle bir cihazın bu fiyata kayıt etme imkanıda olmalıydı ki biraz göze ve kulağa hoş gelsin.

Bildiğim kadarıyla 500 GB. Ama bir alttaki ziyaretçi yorumuna kesinlikle katılıyorum. Anadol'e makyaj yapıp Porsche niyetine satmak gibi. Gereksiz bir ürün.

arkadaşım yazıyı okumadın galiba okumadan yazmayın fiyatı da yazıyor orada 404 ytl kdv dahil diye

x264 codecli yada mkv uzantılı dosyalara destek vermediği sürece gereksiz bi ürün, 100 - 200 ytl daha ekleyip ucuz bi HTPC toplanabilir.

x264 codecli yada mkv uzantılı dosyalara destek vermediği sürece gereksiz bi ürün, 100 - 200 ytl daha ekleyip ucuz bi HTPC toplanabilir.

x264 codecli yada mkv uzantılı dosyalara destek vermediği sürece gereksiz bi ürün

x264 veya MKV uzantı neymiş anlamam,Net'ten indirdim filimleri,yükledim bu alete,keyfime göre seyrediyorum.Hepsinide gösteriyor.Ziyarete gittiğim yerlerede götürüyorum,ya TV lerinden seyrediyoruz,yada PC lerine film yüklüyorum.Çok güzel bir alet.Hatta bir özelliğinide keşfettim.Adam üstünü düz alüminyum yapmış,bir güzel ısınıyor.Herhalde hamur v.s kızartsınlar diye.Kafaya taktım,omlet pişirmeyi deneyeceğim..;=))))
Sevgiler,selamlar...

ben size birşey söyleyeyim benim monütör bozuldu adı phılıps 19cw çok iyi dediler ama bir ayda ekranı karardı hiç iyi deyil bence

ben çok pişman oldum bu monütörden

Fiyatı bana göre çok fazla. Fiyasada Philips marka bir Divx player'ı USB girişli ise 150Tl'ye alabilirsiniz. 150 YTL'ye bir de HDD alıp içine filmlerinizi attınız mı, bunları birbirine sonra da TV'ye bağladığınız anda bütün işlevi görürsünüz. Size taş çatlasa 300 Yly'ye patlıyo. Buradaki bir çeşit Mac-mini kopyası. Ama onun kadar teferruatlı değil, bi çeşit benzerlikle satış yapmak.

benimde var phılıps 19cw iki oldu karardı ve garanti değiştirmedi çok berbat bir ekran 365 ytl ye aldım iyi diye 5 para etmez 3 boyutlarda duraksıyo ve berbat ir görüntü veriyo rtık bilemem karanti bitene kadar dayanırmı sanmam dikkat edin bence almayın

Sen de yorum yaz