Phoenix Recover Pro 6 incelemesi Sistem yedekleme için

Önemli verilerinizin kaybolmasını engellemek için, PC'nizde kullandığınız güvenlik duvarı ve virüs koruma yazılımı her zaman yeterli olmayabilir.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Arka planda çalışıyor
  • Yedek yönetimi iyi
  • Büyük disk alanı istiyor
Önemli verilerinizin kaybolmasını engellemek için, PC'nizde kullandığınız güvenlik duvarı ve virüs koruma yazılımı her zaman yeterli olmayabilir. Felaket senaryolarında yer alması gereken bir diğer birleşen de, sistem yedekleme yazılımı olmalı. Phoenix Recover Pro 6, Windows'un içerisinde yer alan Sistem Yedekleme aracına güçlü bir alternatif oluşturuyor. Kurulduktan sonra sabit diskinizde korunaklı bir alan açan yazılım, kurtarma uygulamasını buraya yerleştiriyor. Güvenli bir alan da oluşturarak buraya yedeklenen dosyalarınızı koyuyor. Eğer Windows geri dönüşü olmayan bir zarar görürse, bu işlemleri tersine çevirerek verilerinizi kurtarabilirsiniz. Bu işlem için gereken miktarda boş sabit disk alanınız varsa, yazılımı kurmanız yeterli. File Backup aracı, belirli uzantıya sahip dosyaları gözlem altına alıp, bu dosyalarda değişiklik yapıldığı anda otomatik olarak yedekliyor ve bu işi arka planda sessizce gerçekleştiriyor. Sabit diskin tümünü yedeklemek de olası. Bu yedeği eski haline getirmek için bir açılış diski oluşturmak gerekiyor. Yani bilgisayarınıza takılı bir floppy sürücünüz varsa geri dönüş yapabiliyor. SONUÇ: Verilerinizi koruma işini tamamlayıcı nitelikte başarılı ve düşük maliyetli bir araç.
Özetle

-

Phoenix Recover Pro 6 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Phoenix Recover Pro 6
Ürün Türü Güvenlik Yazılımları
CHIP Online Notu 68
Üretici Phoenix
Teknik Detaylar
Sistem Windows 2000 / XP

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Benim çözemediğim bir sorunum var burada buna değinmek istiyorum aslında belkide sitenin yanlış bölümüne yazıyorum bunu ama henüz sitede acemiyim idare edin neyse kısacası hddmi formatlamam gerekiyor ve grafikerlikle uğraşıyorum tahmin edeceğiniz üzere birçok programla uğraşıyorum hdd mi formatladıktan sonra bu programlara ulaşmak istiyorum tabi 3 ayrı hdd 'ım var birisi ikiye bölünmüş durumda formatlayacağım hdd windows unda bulunduğu bir sürücü windowsu yeniden kurduktan sonra bu programları driver ları ve dosyaları tam anlamıyla kullanılabilir bir şekilde herhangi bir taşınabilir ortamdan bilgisayarıma kopyalamak istiyorum basitce soylemek gerekirse bilgisayarımın driverlarını ve birçok türde programını dvd ye yedeklemek için hangi programı kullanmalıyım ne yapmalıyım yazımı gören arkadaşalarımdan yardım bekliyorum saygılarımla Yusuf ÖZEN(TeroriX)

Norton ghost kullanarak bütün bilgisayarının image dosyasını edinebilirsin.Kısaca Norton Ghost çalışmaya başladığı anda bilgisayarının altına bi karbon kağıdı yerleştirir ve bi kopyasını elde edersin.Umarım bu bilgi işini görür.

bunu nasıl ındırebılırız :(

Sen de yorum yaz