Pinnacle Studio 9.0 incelemesi Pinnacle Studio 9.0

Temiz ve anlaşılması kolay arabirimi ve kullanım kolaylığı ile Pinnacle'ın Studio yazılımı, ev kullanıcılarının en popüler video düzenleme yazılımı tercihi olmayı hep başarmıştır. Yeni sürümünde ise güçlü özel efektler ve yeni düzenleme araçlarına ek olarak kullanım kolaylığı biraz daha artırılmış.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
78
Yeni başlayanlar için Studio 9 içine SmartMovie adı altında bir özellik de eklenmiş. Yazılım bu sayede, eklenen video klipleri belirlediğiniz müzik dosyasına göre senkronize ederek, seçeceğiniz türe göre özel olarak birleştiriyor ve aralara uygun geçiş efektlerini de yerleştirdikten sonra video klibinizi otomatikman hazırlıyor. Bunun yanı sıra artık Studio 9, eklentiler de kullanabiliyor. Yazılım içinde stabilize, strobe, oynatma hızını değiştirme ve renk ayarları için bir çok video eklentisi yer alıyor. Gürültü engelleme, reverb ve grafik ekolayzır gibi ses eklentilerinin yanı sıra, Pinnacle artık VST formatını da destekleyebiliyor. Bu şekilde artık profesyonel ses eklentilerini de kullanma şansınız oluyor. Tüm düzenleme sona erdiği zaman ise tamamlanmış videoyu kolaylıkla DVD ya da VCD’ye de yazabiliyorsunuz.
Özetle

Güçlü eklenti efektleri ve ilginç SmartMovie özelliği Studio 9’u ideal seçim yapıyor. Üstelik fiyatı da oldukça uygun.

Pinnacle Studio 9.0 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Pinnacle Studio 9.0
Ürün Türü Ses ve Video Yazılımları
CHIP Online Notu 78
Üretici Pinnacle

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

pinnacle 9,4 @uikstart kullanıyorum bazı özellikler demo ama super program arkadaşlar full çalışan program varsa bana lütfen atın teşekkür ederim.

indircem ama boyutu biraz büyük oldugu için önümezdeki ay bu ay kotayı aşmak istemiorum :)

nasıl indireceğim.?????

ya ben bu programı aidirdim kurdum cameradan görüntüleri alıyo ama sesi almıyo neden nerden düzelir

Sen de yorum yaz