Piranha Pathfinder incelemesi Klavuz kaptanınız

Ek özellikleriyle dikkat çeken bir GPS cihazı.

CHIP ONLINE Notu
68
  • Sesli yol tarifi
  • Güncelleme desteği
  • Küçük ekran

Geçen ay incelediğimiz Piranha Leon'dan sonra bu ay test merkezimize firmanın bir başka navigasyon cihazı olan Pathfinder'ı konuk ettik. Ürünün kutusunu açtığımızda araç şarj kiti, USB şarj/veri aktarım kablosu, sabitleme aparatı ve detaylı kullanım kılavuzunu görüyoruz. Beraberinde IGO 8 yazılımı ile gelen ürün harita olarak yine Google Earth'ün de haritalarını hazırlayan Başarsoft firmasının haritalarını kullanıyor. Bu sayede ürün neredeyse bütün illerde sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Türkçe sesli yol tarifi de yapabilen ürün bu sayede sizi devamlı ekrana bakma zorunluluğundan kurtararak yola odaklanmanıza olanak tanıyor. Dahili anteni sayesinde kolayca uyduları tespit edebilen ürün POI noktalarında da gayet başarılı bir tablo çizerek istediğiniz hastane, restoran veya lokantayı kolayca bulmanızı sağlıyor. Çok yakında gelecek olan destek sayesinde naviextras.com adresinden indirebileceğiniz yazılımı ile 01.01.2011 tarihine kadar bütün harita güncellemelerini indirebilecek olmanız ise bir başka güzel ayrıntı. Son olarak cihazın geniş rota çizme seçeneklerinin yanında çok hızlı rota çizebildiğini de belirtelim.

Özetle

Başarılı yazılımı ve sesli yol tarifi yapabilmesi ile beğenimizi kazanan Pathfinder'a yaz tatiline çıkmadan önce mutlaka bir göz atın.

Piranha Pathfinder Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Piranha Pathfinder
Ürün Türü Navigasyon
CHIP Online Notu 68
Üretici Piranha
Teknik Detaylar
Ekran boyutu 3.5", 320x240 QVGA
Araç kiti Var
GPS İşlemcisi SiRFAtlas III 400 Mhz
Bağlantı USB
Diğer Multimedia player

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Maalesef bir hata yaptım ve piranha satın aldım. Bu ürün ve taknik servisi tam bir facia..aldığım günden beri abartmasız her ay teknik servise gönderiyorum..teknik servis ne yaptığını bilmiyor. sakın bu oyuna gelmeyin.

bende aldım hepsiburadadan iki üç güne gelir elime.acaba yanlışmı yapıyorum.artıları ve eksileri nelerdir soylermisin.kastamonuda kullanacağım ayrıca.

Ürün iyi hoş özellikleri vu kullanımı güzelde çok çabuk arıza veriyor.Piranha teknik servisi Trio elektronik düzgün bir hizmet vermiyor.Yazılım güncelleyip gönderiyor ancak sorunlar bir türlü bitmiyor.

piranha markasını almadan once sikayetleri okumanızı tavsiye ederim.ürünü cok fazla garanti dısı bırakıyorlar ve garantiye gönderdiginiz ürün 2 ayda gelmiyor.mp3 player gönderdim 2 ayda tamirini gerceklestirdiler 10 gündür de teslime hazır olarak sistemlerinde bekliyor arıyorum niye göndermiyorsunuz diyorum bugun yarın bugun yarın bosu bosuna bekliyorum ilgili bulmanız cok zor.PİRANHA ALMADAN ONCE BİRKEZ DAHA DUSUNUN.Biraz daha ücret ekleyip daha kaliteli ürünler alabilirsiniz.

Yorumlar çok karamsar bende bir Pathfinder aldım , elektironik eşyalar için şans işi derler bakalım benim şansım nasıl olucak ...

ben aldığımdan beri herhangi bir sorun yaşamadım.
ayrıca çok beğendim ve severek kullanıyorum.

bende Piranha Pathfinder aldım gayet iyi ve cok memlunum servis olarakta iyi yedi günde teslim ettiler.

ürün servise gitti geri geldi yine bozuldu bu ne iş arkadaş

03.2009 da almıştım, problemli çıktı devamlı kendiliğinden kapanıyordu. Sonra Piranha serviste yenisiyle değiştirildi. Problem yok güzel. Ömür boyu güncellemesi yok. mustafagrafik

Sen de yorum yaz