Piranha Tornado incelemesi Bluetooth keyfi

Ergonomik tasarımı ve kullanımı kolay tuş takımının yanında ses kalitesiyle de dikkati çeken bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek ses kalitesi
  • Zengin kutu içeriği
  • Kablo gereksinimi yok

Birbirinden farklı ürünleriyle ön plana çıkan Piranha markası bu defa MP4 oynatıcısı ile Test Merkezi'mize konuk oldu. 1 GB'lık tornado modeli metal yapısıyla dikkat çekiyor. Ürünün 2,4 inç, 256 k renk destekli, 320 x 240 çözünürlüğe sahip QVGA ekranı, gerek resim gerekse video göstermek için yeterli. Görüntü açısı ise oldukça dar. Fakat bu ebattaki ekranlar genelde dar bir görüş açısına sahip.Tornado'nun arkasında bulunan hoparlör sayesinde kulaklığa ihtiyaç duymadan müzik dinleyebilirsiniz. Öte yandan harici hoparlörden çok tatmin edici bir kalite beklemeyin. Ürünün menüsünü kullanmak ise oldukça kolay. Ayrıca geniş tuş takımı sayesinde, kullanıcıya rahat bir hareket alanı tanınmış. Ürüne bluetooth üzerinden rahatça veri aktarabileceğiniz gibi bluetooth destekli bir kulaklık ile de rahatça kullanabilirsiniz. Mini SD kart yuvası sayesinde ürünün bellek kapasitesini rahatça arttırabilmeniz mümkün.

Özetle

Ergonomik tasarımı ve kullanımı kolay tuş takımının yanında ses kalitesiyle de dikkati çeken bir ürün.

Piranha Tornado Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Piranha Tornado
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 68
Üretici Piranha
Teknik Detaylar
Kapasite 1 GB
Arabirim / Pil USB 2.0 / Li-Ion
Desteklediği biçimler MP3, WMA, OGG, WAV
Radyo 30 istasyonlu FM
Ağırlık 56 g
Diğer Kulaklık, taşıma kılıfı, USB kablo
02/05/2008 tarihli fiyatı 183 YTL (KDV dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bu ürünü almayı düşünüyorum incelemeniz gerçekten çok yararlı oldu uzun süre mp4 araştırdım bu ürün birçok özelliği içinde barınıdırarak ön plana çıktı chip e teşekkürler

Gerçekten piranhanın ürünleri fiyat ve performans açısından çok iyi fakat ben alıp almamakla karar verememiştim zira bu markanın internette bir sitesini bile bulamamıştım. Chip'in incelemesinden sonra almaya karar verdim en kısa zamanda alıcam.

ben piranha mp4ümü ilk çıktığı zaman almıştım. aslında çok da fazla bir beklentim yoktu. fakat kullandıkça ne kadar iyi olduğunu anladım. aşağı yukarı 3 senedir aynı mp4ü kullanıyorum hiçbir sorun çıkarmadı. pili bile ilk aldığım günkü kadar dayanıyor. tavsiye ederim.

fiyat konusunda da bilgi verirseniz seviniriz.

fiyat konusunda da bilgi verirseniz seviniriz.

183 ytl (kdv dahil) baksana teknik detayalara orda yazıyo işte

Daha önce çektiğimiz videoları tv de gösteriyormu.

bu üründe türkçe menü varmı yoksa nasıl uyarlanabilir

Sen de yorum yaz