Prestigio PMSG1Y incelemesi Sadece oyunculara

Oynat Prestigio PMSG1Y 9 adet programlanabilir tuş sayesinde farklı oyun türleri için bu tuşlara farklı işlevler atayabiliyorsunuz
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Mousepad üzerinde yağ gibi kayan PMSG1, en üst oyuncuların ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanmış mükemmel bir silah.

9 adet programlanabilir tuş sayesinde farklı oyun türleri için bu tuşlara farklı işlevler atayabiliyorsunuz

Ülkemize Asbis Türkiye tarafından getirilen Prestigio, Test Merkezimize ilk defa PMSG1 oyuncu faresi ile konuk oluyor. Daha ilk başta tasarımı ile piyasadaki rakiplerinden ayrılan ürün, Transformers serisindeki Bumble Bee'yi andıran sarı bir kaplamaya sahip. Yine piyasada ürün farklı renklerde de bulabilmek mümkün. 7 farklı profil ayarını hafızasında tutabilen ürün, bu profilleri kolayca yönetebilmeniz için beraberinde minik bir yazılım ile geliyor. Yine 9 adet programlanabilir tuş sayesinde farklı oyun türleri için bu tuşlara farklı işlevler atayabiliyorsunuz. Oyuncu farelerinin en önemli özelliği olan tarama konusunda da PMSG1 bizden tam puan alıyor: 5040 DPI tarama yapabilen lazer ve bunu dört farklı seviyeye ayarlayabilme seçeneği harikulade. Ayarlanabilir ağırlık konusunda da rakiplerinin gerisinde kalmayan PMSG1, her biri 4 gram olan 6 adet ağırlık ile oynadığınız oyuna uygun bir ağırlık seçmenizi mümkün kılıyor. Yine ürünün altın kaplama ve kaliteli USB 20 arabirimi de mümkün olan en düşük tepki süresinin elde edilmesini sağlıyor. Son olarak değiştirilebilir sağ kauçuk gövdesi Prestigio'nun her ele uymasını sağlıyor.

Prestigio PMSG1Y Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Prestigio PMSG1Y
Ürün Türü Firewire Kartı
CHIP Online Notu 85
Üretici Prestigio
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0, Altın kaplama
Tuş sayısı 7
Tarama 5040 DPI
Algılayıcı Lazer
Ağırlık 0.17 + 24 g
Garanti 2 Yıl

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Kullanmakta olduğum, gayet şık ve yüksek kaliteli bir ürün. Marka takıntım yok diyorsanız size göre

Sen de yorum yaz

Turhost