S-Link IP-710 incelemesi Aslında hepimizin ona ihtiyacı var.

Oynat S-Link IP-710 Akıllı telefonunuzun veya tabletinizin biten şarjını artık hiç dert etmeyeceksiniz.
CHIP ONLINE Notu
94
  • Yüksek kapasite
  • Küçük boyutlar
  • El feneri ve lazer işaretleyici özellikleri
  • Taşıma çantası olabilirdi.
Özetle

Taşınabilir batarya çözümleri piyasada hep vardı ancak şimdi daha fazla yaygınlaşmaya başladı. Üreticiler tercih sebebi olabilmek adına ürünlerinde farklı özelliklere yer vermeye de gayret ediyor ve test ettiğimiz S-Link IP-710 da bahsettiğimiz gruba giriyor. Ürün taşınabilir bir batarya olmanın haricinde el feneri ve lazer işaretleyici olarak da kullanılabiliyor. Toplamda ifade edilen 500 şarj döngülük ömür yaklaşık olarak 2000 kez telefonunuzu şarj edebilecek güçte. İhtiyacınız varsa kaçırmamanız gereken kalitede bir ürün.

Akıllı telefonunuzun veya tabletinizin biten şarjını artık hiç dert etmeyeceksiniz.

Akıllı telefonlar hatta tabletler günümüzün vazgeçilmez ürünleri arasında. Hatta taşınabilir oyun konsollarını, Bluetooth kulaklıkları, dijital fotoğraf makinelerini de aynı gruba dahil edebilmek mümkün. Teknoloji her ne kadar gelişiyor olsa da batarya performansı için aynı cümleleri sarf edebilmek pek mümkün görünmüyor. Cihazların sürekli olarak güçlenmesi ve zarafet odaklı yapılan tasarımlar çoğu zaman bataryadan taviz verilmesini ve dolayısıyla şarj süresinin azalmasını sağlıyor. Yıllar öncesinin akıllı statüsüne giremeyen cep telefonlarının bir haftayı aşan bekleme süresini düşündüğünüzde bizi daha iyi anlayabilirsiniz.

En son telefonunuzun şarjı gün içinde ne zaman bitti ve ortada kaldınız? Böyle bir soruya verilecek cevap hemen hemen herkes için yakın bir tarih olur. S-Link IP-710 isimli cihazsa sizi hem akıllı telefonunuzla, hem de diğer taşınabilir cihazlarla olabilecek benzer sorunlardan kurtarıyor. 102 x 45 x 22 mm'lik ölçülere sahip olan ürün aslında taşınabilir bir Li-ion batarya. 5200 mAh batarya kapasitesine sahip ve tamamını doldurmak altı saati buluyor. Bataryanın tümü doldurulduğunda ise lüks sınıftaki bir akıllı telefonu en boş halden yüzde yüze kadar üç kereden fazla şarj edebiliyor. Şarj işlemi için kullanılması gereken kablolar kutu içeriğinden geliyor ancak mevcut cihazlarınızın orijinal kablolarını kullanma şansınız da var. Birçok elektriksel güvenlik önlemini bünyesinde barındıran S-Link IP-710'un cihazınıza tam anlamıyla uyum sağlaması için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği var.

S-Link IP-710'ün özelliklerinden biri de sunumlarda ihtiyaç duyulan lazer işaretleyici olarak kullanılabilmesi. Üzerinde bulunan tuşa bir kere basmak, lazer işaretleyiciyi devreye almak adına yeterli. Öte yandan ürünün el feneri özelliği de var. Kullanım için aynı tuşa 4-5 saniye boyunca basmanız gerekiyor. LED aydınlatma hem parlak, hem de dahili bataryanın da güçlü olmasının etkisiyle saatlerce çalışabiliyor. Cihazın üzerinde sunulan detaylardan biri de güç göstergesi. Mavi renkli dört adet LED ile cihazın doluluk ve şarj aktivitesini takip edebilirsiniz. Her çantaya ve cebe girecek büyüklükte olan S-Link IP-710, taşınabilir cihazlarını gün içinde çok yoğun bir şekilde kullananlar için hayati önem taşıyor.

S-Link IP-710 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli S-Link IP-710
Ürün Türü Taşınabilir Şarj Ünitesi
CHIP Online Notu 94
Üretici S-Link
Firma Segment Bilgisayar     (212) 266 62 90
Teknik Detaylar
Kapasite 5200 mAh
Şarj Süresi 6 Saat
Güç Çıkışı 5V / 1A
Boyutlar 102 x 45 x 22 mm
Döngü 500 kez

Alternatifleri

Haklı olarak taşınabilir bataryanızın güçlü olmasını ve ek özellikler sunmasını bekliyorsanız S-Link IP-710 başarılı bir ürün. Sunduğu ek özelliklerle birçok rakibini elemeyi başarıyor ve renk seçeneği de ürünü cazip kılan detaylardan biri.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ne kadar ince ve uber özellikli cihazlar çıkarsa çıksın nihayetinde ek bir güç kaynağı taşımak zorunda kalıyoruz. bunun yerine telefon üreticileri 16/32/64 GB hafıza seçeneği sunar gibi 1800/2800/3800 mAh batarya seçenekleri de sunmalı. narin kullanıcılar ince versiyonundan alıp 2 gün kullanabilirler ama hard user lar için önemli olan tel inceliği değil batarya gücüdür ve bunun için telefon kalınlığından kolaylıkla feragat edilebilir. piyasada satılan hiçbir yan sanayi pilleri ve kapakları yerine fabrika çıkış 4000 amperlik pil muhteşem olur.

bu ürünü şahsen kullanmaktayım fakat iddaa edildiği gibi en lüks cihazı 3 kereden fazla şarj etmemekte. Samsung galaxy s2 cep telefonumu 2 kere zor dolduruyor.

@31 Ara 2012 21:00 peki total de s2 yi kesintisiz kaç saat kullanabildiniz? tüm özelikler açık iken 48 saat kullanılabiliyorsa alet süper ötesi. özellikle otobüs yolculuklarında çok işe yarar.

Sen de yorum yaz

Turhost