Samsung HMX-T10BP/XTR incelemesi Yenilikçi tasarım

Oynat Samsung HMX-T10BP/XTR Günlük kullanımda yeterice iyi sonuçlar elde etmenizi sağlarken, yenilikçi tasarımı ile rakiplerinden ayrılıyor.
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Günlük kullanımda yeterice iyi sonuçlar elde etmenizi sağlarken, yenilikçi tasarımı ile rakiplerinden ayrılıyor.

Farklı tasarım.

Video kameralarda belki de en önemli özelliklerden biri olan imaj sabitleme özelliği ile sunulan Samsung'un Full HD çözünürlükte kayıt yapabilen video kamerası HMX-T10BP/XTR, ilk bakışta, farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Hafifçe yukarı doğru bakan objektifi ile alışılması güç bir video çekim deneyimi sunan ürün, bu yolla bilek ağrılarını gidermeye çalışmış. Eğer LCD ekranı uygun şekilde kendinize doğru eğerseniz bu tasarıma kolayca alışabileceğinizi ve ağrısız, sızısız çekim yapabilmenin tadına varabilileceğinizi söyleyebiliriz. HMX-T10BP/XTR'nin 32 GB'a kadar micro SD kart desteği sayesinde 4 saate kadar Full HD çözünürlükte video çekmeniz mümkün. Ayrıca 4.7 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekmenize de imkan tanıyan kameranın 10x optik, 100x de dijital zoom desteği mevcut. Diğer taraftan ürün, imaj sabitleme özelliği ile çoğu durumda başarılı sonuçlar elde etmemizi sağladıysa da, geçişlerde ve aşırı hareketli görüntülerde oluşan bulanıklıklar keyfinizi kaçırabilir.

Samsung HMX-T10BP/XTR Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Samsung HMX-T10BP/XTR
Ürün Türü Video Kameralar
CHIP Online Notu 85
Üretici Samsung
Teknik Detaylar
Algılayıcı 1/4.1" CMOS
Maks. Çözünürlük 1920x1080 / 50i
Hafıza SD/SDHC hafıza kartı
Ekran 2.7", 230.000 piksel
Bağlantı Mini HDMI, mini USB, AV
Ağırlık ve Boyutlar 219g, 38.6 x 54.4 x 118 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Foto-Video kayıt cihazlarında bu işin Babaları var...Örneğin Canon,Sony,Sanyo,Jvc gibi...yani Samsung sadece oyun oynuyor,bu işi bilen biri zaten gidip Samsung'u bu alanda hiçbir zaman tercih etmez...

Fotoğraf veya video işinde bence çok ucuza kaçmamak gerek.Bu konuda özellikle Video kayıt kanusunda Sony Canon veya Panasonic gibi firmaların ürünlerine yatırıp yapmak gerek diye düşünüyorum.Çünkü Video kamera alırken eğer ucuz ürünleri tercih ederseniz kar yaptığınızı düşünebilirsiniz ama sonra çektiğiniz görüntüleri izlerken bu kararınıza pişman olabilirsiniz.Bence almışken Canon Sony veya Panasonic gibi bu işin ehli diyebileceğimiz firmaların ürünlerini tercih etmeye çalışın.Belki alırken biraz daha fazla vereceksiniz ama emin olun ki bir daha geri gelmeyecek kayda aldığınız o güzel anların kristal netliğindeki görüntüleri için değer.

iki yorumda yani sanki bu kamerayı alanlar film yönetmenleri yada tv kanallarında haber muhabirleri. bu sahip olan insanlar evinde çocuklarının d.günü v.s. çekimleri yada gezdikleri yerlerdeki görüntüleri çekecekler. Herşey para ile sınırlıdır. Bu paraya HD varsa alalım

Bence Samsung Güzel Marka Sanyo, Cannon ve Jvc iyi markalar değil
bence yanlış düşünenler de var bu kamera bende var ve süper çekiyor fotoğrafları 4.7 mp diyolar ama 12 gibi çekiyo düşük çekmiyo videolar full hd kameraya laf yok HMX-T10BP/XTR kamersaı çok güzellll

arkadaşlar kullandıysan yorum yazsan daha makbule geçer..ayrıca reklamda yapmıyoruz burada..test merkezi burası. sony vs. ürünler elbette kanıtlamış kendilerini ancak şimdi teknoloji aynı yerde üretiliyor bunuda unutmamak lazım..saygılarımla!..

Samsung'un bu aletini 160 liraya görmüştüm.indirimdeymiş kaçırmadım hemen aldım.160 lira sonuçta.Full HD çekiyor.Makinadan oldukça memnunum gezilerde,düğünlerde gerçekten çok iş görüyor.Tabi Standart lens olduğu için kısıtlı kalıyor.Bana göre yeterli.Zaten çok iyi bir şey bekliyorsanız samsung'a bakmanın alemi yok.Alıcaksın bi handycam olucak biticek :)

aldım kullandım satıyorum çünkü gece çekim yapamıyorummmmmmmmmmmmmmm

Sen de yorum yaz

Turhost