Silicon Power Stream S20 incelemesi Silicon Power Stream S20: Harici Disk

CHIP ONLINE Notu
51
Özetle

Ürünle beraber kullanıcılara SPWidget adında bir yedekleme ve güvenlik uygulaması da sunulanlar arasında.

Hızlı olmak ruhunda var

Ülkemizdeki depolama ürünleri arasına "hızlı" bir giriş yapan Silicon Power, USB 3.0 teknolojisini destekleyen Stream S20 modelinde yüksek veri transferi hızından çok daha fazlasını sunuyor. Mor renkte ve oldukça sıra dışı bir gövdeye sahip olan ürün, her ne kadar düşmelere karşı dayanıklı bir gövdeye sahip olmasa da son derece kaliteli bir taşıma çantasıyla birlikte geliyor. Silicon Power Stream S20'nin çizgileriyle aynı zamanda pahalı bir spor otomobili andırdığını da söylemek mümkün. 750 GB kapasite sunan ürün gerçekleştirdiğimiz testlere göre saniyede 100 MB'a yakın okuma ve yazma değerleri ortaya koyuyor. Diskin performansı USB 3.0 arabiriminin de etkisiyle tam olarak hissedilebiliyor. Görünüm, performans ve depolama adına beklentileri karşılamayı başaran bir ürün olan Silicon Power Stream S20, 160 gram ağırlığa ve 142,4 x 80,1 x 21 mm'lik boyutlara sahip.

Silicon Power Stream S20 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Silicon Power Stream S20
Ürün Türü Harici Disk
CHIP Online Notu 51
Üretici Silicon
Teknik Detaylar
BAĞLANTI USB 3.0
KAPASİTE 750 GB
ÖNBELLEK -
DİSK DEĞİŞİMİ Yok
YEDEKLEME Var

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bu ürünü Türkiye'de bulamadık. Tanıtımınız güzel fakat nereden bulabileceğimizi de yazarsanız daha iyi olur.Teşekkürler.

100mb/sn okuma hızı bence bir taşınabilir cihaz için iyi bir hız olabilir. Ama gerçekten dendiği gibi görüntüsü güzel.

Kardeşim herşey iyi güzel de internette bu fiyata değil ama. siz 171 lira diyorsunuz nette fiyatlar 200 küsür dolar. nerden alabiliriz bu ürünü???

Sen de yorum yaz

Turhost