Slingbox Solo incelemesi Slingbox Solo: TV Her yerde

Oynat Slingbox Solo İzlediğiniz kanalların Dünya'nın her yerinde sizinle olması Slingbox ile artık mümkün.
Kanalları uzaktan da değiştirebilirsiniz.
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Dünya'nın neresinde olursanız olun, TV yayınlarını elinizin altına kadar taşıyan Slinbox dâhiyane bir ürün.

Kanalları uzaktan da değiştirebilirsiniz.

İzlediğiniz kanalların Dünya'nın her yerinde sizinle olması Slingbox ile artık mümkün.

Test Merkezimize ilk defa konuk olan yayın aktarma cihazı Slingbox, TV keyfinizi her yere taşımanıza olanak tanıyan bir ürün. Slingbox'ın tam olarak işlevinden bahsetmek gerekirse evinizdeki kablo TV, uydu, video kayıt cihazı, güvenlik kamerası veya DVD oynatıcınızdan çıkan yayınları internet erişimine sahip başka cihazlardan izlemenize yarayan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bir başka deyişle ürün, TV yayınlarını alıp internet üzerinden aktarmaya yarıyor. Bu bağlamda evinizdeki TV yayınını ister evinizin başka bir bölümüne, ister Dünya'nın öbür ucuna isterseniz de cep telefonunuza aktarabiliyorsunuz. Özel kızılötesi aparatı sayesinde internet üzerinden kanalı da değiştirebilen ürün bütün iPhone ve Windows Mobile gibi popüler cep telefonlarını da destekliyor.

Slingbox Solo Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Slingbox Solo
Ürün Türü Medya Oynatıcı
CHIP Online Notu 85
Üretici Slingbox
Teknik Detaylar
Yayın desteği Kablo TV, Uydu, 1080i
Cihaz desteği STB, DVR, DVD, Güvenlik kamerası
Giriş/Çıkışlar Komponent, S-Video, YPbr
Diğer bağlantılar Kızılötesi, RJ45, USB, Güç
Mobil destek iPhone, Nokia, BlackBerry, WM, Palm
Hız gereksinimi HD@3 Mbps, SD@600 Kbps

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

çokkk pahalı bir ürün bestbuy indirimli 299tl.gerçekten satış fiyatı 150 tl olması lazım.

Bestbuy indirim yaptı 2 Eylül 2010 dan itibaret 150 TL oldu, Ama Ankara mağazasından sonuncuyu ben aldım. 50 adetmiş stok.

best buy 28 ekim - 3kasım kampanyasında 99 tl. bu ürün hakkında daha ayrıntılı bilgisi olan açıklama yapabilirmi.

ben cihazı dün aldın hd uydu alıcıma kurdum kurulumu kutu içinden çıkan compozit kablo ile yapınca uydu cihazının hd özelliğini sd ye geri almak gerekli oldu görüntü alabilmek için uzktan kumanda ayarları benim cihazıma ait modele uyumlu olanı bulamadığım için elle slingbox üzerinden uzaktan kumandayı tanımladım sd yayını izelemek 1 mb internet upload hızı ile tatmin edici sayılır bir görüntü alıyorsunuz component kablo alıp hd görüntü içinde deneyeceğim ama mevcut 1mb upload hızı ile görüntü kalitesi çok düşecek eminim çünkü upload hızını hd için minumum 3mb istiyor üretici evde network üzerinden sorunsuz görüntü alınabiliyor meraklısı için alınabilir bir ürün ama her eve lazım deemek için çok erken çünkü malum internet upload hızımız çok düşük sorusu olan varsa yanıtlayayım başkaca

Merhaba , bu Urunu alip yurt disinda kullanmak istiyorum. Merak ettigim konu bunu ben internet uzerinden izlerken , uydu alicisindan veya digiturk decoderdan ayrica bir TV yayini alinabiliyormu? yani ayni anda hem TV den hemde internetten fakli kanallar seyredilebiliyor mu? Cevaplayacak arkadaslara simdiden tesekkur ederim.

Sen de yorum yaz

Turhost