S-Media Soft English incelemesi En kolay İngilizce

Türkiye’de orijinal yazılım kullanımını artırmak için çeşitli kampanyalarla farklı markaların yazılımlarını makul fiyata sunan Eurosoft, bu kez Soft English ile karşımızda.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
77
Dil öğrenmek son derece önemli olmakla birlikte, çoğu zaman insanları zorlayan bu süreç bilgisayar desteğiyle oldukça kolaylaşıyor. Türkiye’de orijinal yazılım kullanımını artırmak için çeşitli kampanyalarla farklı markaların yazılımlarını makul fiyata sunan Eurosoft, bu kez özellikle ilköğretim çağındaki çocuklar için geliştirdiği Soft English ile karşımızda. Soft English -English For Children- etkileşimli temel İngilizce eğitim seti, toplam 3 CD’den oluşuyor. 1.CD’de İngilizceye sağlam bir başlangıç yapmak için gereken dersler bulunuyor. Temel kavramlar, temel diyaloglar, temel dilbilgisi kuralları ve bin kelimelik multimedya bir sözlük içeren ilk CD’yi, sokaklarında dolaşabileceğiniz, evlerin içine girerek eşyalara dokunabileceğiniz sanal bir kent bulunan 2. CD takip ediyor. 3.CD’de ise kısa ve uzun çeşitli öykülerden oluşan sesli ve etkileşimli ‘Stories’ bölümü bulunuyor. Soft English esas olarak ilköğretim 5. sınıfa kadar, çocukları n İngilizce başlangıç yapmaları için hazırlanmış. Özellikle 4. ve 5. sınıftaki öğrencilerin zorunlu İngilizce derslerinde bu set kullanılarak eğitimleri desteklenebilir. Ses ve yazı alıştırmaları bu öğrenciler için çok yararlı olabilir.
Özetle

İnternet desteği de bulunan program ile ilköğretim çağındaki yakınları nızın İngilizce eğitimine katkıda bulunmak için maliyeti düşük bir yöntem.

S-Media Soft English Teknik Özellikleri
Ürün Modeli S-Media Soft English
Ürün Türü Eğitim Yazılımları
CHIP Online Notu 77
Üretici S-Media

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

soft english hakkında bilgi almak istiyorum fiatını ve nerden temin edebilecegimizi iletirseniz sevinirim
ersinciftaslan@hotmail.com

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

teknosada 25 ytl galıba

Sen de yorum yaz