Sony Ericsson T650i incelemesi Asil ve dayanıklı

Dayanıklı ve şık tasarımı ve kaliteli fotoğraf çekimi ile dikkati üzerinde toplayan bir cep telefonu.

Oynat İnceleme: Sony Ericsson T650i Dayanıklı ve şık tasarımı ve kaliteli fotoğraf çekimi ile dikkati üzerinde toplayan bir cep telefonu.
Sony Ericsson T650i
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kare tuş takımı
  • Genişletilebilir bellek
  • Uzun konuşma süresi
Sony Ericsson'ın orta segmente yönelik olarak piyasaya sunduğu T650i ilk bakışta küçük tuşlardan oluşan tuş takımı ve parlak ekranıyla dikkat çekiyor. Ürünün ekranındaki animasyonu tuş takımının üzerindeki ışıklara da yayarak hoş bir görüntü oluşturması dikat çeken bir özellik. Özellikle gece dikkatleri üzerinde toplayan ürünün üzerinde bulunan 3.2 mp kamerası en fazla 2048 x 1536 çözünürlükte fotoğraf ve 176 x 144 çözünürlükte video çekebiliyor. Gece çekimlerinde kameranın arkasında bulunan flaş oldukça yardımcı oluyor.Ürünün kalın parmaklılar için dahi kullanımı son derece kolay olan tuş takımınıdaki tek eksik geri ve silme tuşlarının Internet ve dosya tuşlarına çok yakın konumlandırılmış olması. Dayanıklı metal malzemeden ve çizilmez camdan yapılan ürün dış darbeler karşı da oldukça dayanıklı. Memory Stick Micro kart desteğine sahip ürünün bu sayede belleğini aktarabilirsiniz. Ürünün kulaklıklı ses performansı da oldukça iyi.SONUÇ: Dayanıklı ve şık tasarımı ve kaliteli fotoğraf çekimi ile dikkati üzerinde toplayan bir cep telefonu.
Özetle

-

Sony Ericsson T650i Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Sony Ericsson T650i
Ürün Türü Cep Telefonu
CHIP Online Notu 68
Üretici Sony Ericsson
Teknik Detaylar
Ekran 2.2"inç , 240 x 320 piksel, 262k renk TFT LCD
Bellek 16 MB
Frekans bandı 900/1.800/1900/2100 Mhz
Boyut ve ağırlık 104 x 46 x 12 mm 95g
Kamera 3.2 Mp
Diğer WAP, 3G, FM radyo Bluetooth
04/03/2008 tarihli fiyatı 759 YTL (KDV dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

fiyatı ne kadar????????????????

bu telefon radyasyon açısından çok zararlı..

Ziyaretçiler yazıyor ama neye dayanarak radyasyon olayını yazıyor bilemedim, ben bu tür telefonlar kullanamıyorum ya tuş takımı olmayacak yada tuşlar gizli olacak :) sürekli cebimde taşıdığım için böyle ama Sony Ericsson da alanında lider gibi duruyor

BU TELEFONU KULLANANA VARMİİ KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA GÖRÜŞLERİNİ YAZARLARSA SEVİNİRİM

aga ben kullanıyorum çok güzel bi kere ekranı çizilmiyo 3.2 mp kamera ve kamera orjinal sony kamerası aynı zaman kibar bi tlf kullanışlı öneririm ben 350 ytl ye aldım..

güzel tlfn ama eksileride var videoyu kamerasina göre güzel kaydetmio intrnt kısayol tusu geridönme tusuna cok yakın ve problem oluyor ama güzel tlfn ben 384tlye 6taksıt aldım

ben yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. çok kibar kullanışlı bi telefon fotoğraf çekimi çok güzel video çekimi arkadaşların dediği gibi fazla net değil ama bu özellikteki eşdeğer telefonşara göre oldukça ii bence tek eksisi tuşkilidi şifresi giremiyosunuz onun dışında beğenerek severek kullanıyorum telefonumu ben tavsiye ederim.

Süper bir telefonmuş : )

Sen de yorum yaz