Müziğini karıştır

Yüksek ses performansını eğlenceyle birleştiren W760i, yaratıcı bir tasarımın ne kadar keyif verici olabileceğini gösteriyor.

CHIP Online Notu 68
  • Güçlü ses performansı
  • Shake control özelliği
  • Eğlenceli yazılımlar

103 gram ağırlığındaki Sony Ericsson W760i, belki de markanın en çok beğendiğimiz serilerinden olan Walkman ailesinin ürünlerinden birisi. Cep telefonu oldukça yaratıcı bir tasarıma sahip. Ön tarafına yerleştirilmiş güçlü hoparlörleri bir ızgara arkasına konulmuş ve ürün sanki bir müzik kutusu havasına sokulmuş. Kayar kapaklı telefon geniş tuş takımıyla rahatça kullanılabiliyor. Ürün, track ID özelliği ve dahili GPS yazılımının yanı sıra son derece net ses veren bir müzik çalar. Fakat telefonun en eğlenceli kısmı shake control adı verilen yeteneği. Telefonda çalan parçayı değiştirmek istediğinizde walkman tuşu basılıyken telefonunuzu küçük bir bilek hareketiyle hafifçe "sallıyorsunuz" ve böylelikle müzik listenizden herhangi bir otomatik parça seçilerek çalmaya başlıyor. Yani bu telefona sahip birilerini telefonunu sallarken görürseniz şaşırmayın. Beğenmediği bir parçayı değiştirmeye çalışıyordur.Ayrıca ürünün içerisinde bulunan lisanslı oyunların sayısını gördüğümüzde de oldukça şaşırdık. Özetle Sony Ericsson bir telefonda daha yaratıcılığını ortaya koymuş ve hiç kimsede bulunmayan bir özelliği kullanıcılarına sunmuş.

Özetle

Yüksek ses performansını eğlenceyle birleştiren W760i, yaratıcı bir tasarımın ne kadar keyif verici olabileceğini gösteriyor.
Teknik Özellikler
Ürün Modeli SonyEricsson W760i
Ürün Markası Sony Ericsson
CHIP Online Notu
68
Ekran 2.2"inc , 256k renk, TFT
Bellek 40 MB (1 GB M2 kart hediyeli)
İşletim Sistemi Yok
Boyut 103 x 48 x 15 mm
Kamera 3.2 MP
Diğer HSDPA, EDGE, MP3, Bluetooth, FM Radyo
Okuyucu Yorumları