Stellar Phoenix Recovery Suite incelemesi Veri güvenliği için son çare

Stellar Phoenix Recovery Suite, formatlama hataları, virüs kaynaklı sorunlar, yanlışlıkla silinen dosya/klasörler ve hatta sabotaj karşısında bile önemli dosyalarınızın büyük bir kısmını kurtarabiliyor.Yazılım, FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 5 dosya sistemleriyle uyumlu.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
66
Antivirüs yazılımları belki virüs, solucan ya da Truva atlarından korunmak için yeterli ama donanımsal sorunlar için farklı önlemler almak gerekiyor. Çünkü sabit disk anlaşılmayan bir sebeple bozulduğunda kullanıcı verileri kurtarmak için farklı bir yol bulmak durumunda. Stellar Phoenix Recovery Suite, formatlama hataları, virüs kaynaklı sorunlar, yanlışlıkla silinen dosya/klasörler ve hatta sabotaj karşısında bile önemli dosyalarınızın büyük bir kısmını kurtarabiliyor.Yazılım, FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 5 dosya sistemleriyle uyumlu. Kurtarma işlemi için normal disk bölümü tablosu ya da mantıksal sürücüden birini seçerek Windows Gezgini’ni andıran arayüz üzerinden bulunan dosyaların önemlilerini işaretlemeniz yeterli. Filtreleme özellikleri yalnızca bazı formatlardaki, (örneğin *.doc ya da *.xls) dosyaların taranmasını sağlayarak size zaman kazandıracaktır. Fiziksel olarak zarar görmüş ya da TOC verileri hasarlı olan CD’lerden de önemli dosyalar kurtarılabiliyor.
Özetle

Diskinizi, üzerindeki verileri kurtarmak için herhangi bir firmaya göndermek istemiyorsanız Stellar Phoenix Recovery Suite ile kendi yazılımsal çözümünüzü üretebilirsiniz.

Stellar Phoenix Recovery Suite Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Stellar Phoenix Recovery Suite
Ürün Türü Sistem Yazılımları
CHIP Online Notu 66
Üretici Stellar

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

program eski kaybdettigim resimlerin tümünü buldu ve dier programlari fakat görebiliyorum yükliyemiyorum yeniden pc ye anlami kalmiyor demo sürüm para vermeden ancak görürsünüz diyorlar açık açik :D

Sen de yorum yaz