Team Color Turn E902 incelemesi Veriler Koruma altında

Oynat Team Color Turn E902 Sunduğu ek yazılım ve özelliklerle rakiplerinden ayrılan Team Color Turn E902, sık sık işletim sistemi kuranları DVD derdinden kurtaracak nitelikte.
MS-DOS işletim sistemini veya herhangi bir ISO dosyasını atmanıza olanak tanıyor.
CHIP ONLINE Notu
68
  • Gelişmiş özellikler
  • Sağlam gövde
  • Kararsız yazılım
Özetle

Sunduğu ek yazılım ve özelliklerle rakiplerinden ayrılan Team Color Turn E902, sık sık işletim sistemi kuranları DVD derdinden kurtaracak nitelikte.

Ürün için geliştirilen yazılımı ile ISO dosyalarını boot edin.

Geçen ay test merkezimize gelen ve tek tuşla verilerinizi yedekleyen Sandisk Ultra Backup'tan sonra yine verilerinizin güvenliğine önem veren ve bununla da yetinmeyip beraberinde çok daha fazla özellik barındıran Tayvan'lı üretici Team Group'un Color Turn E902 model flash belleği konuk oldu. Ürünün ilk dikkat çeken özelliği verilerinize sadece şifreleme yoluyla sunduğu güvenlik değil, sahip olduğu ve beleğin gövdesini komple kaplayan metal kapağı ile fiziksel güvenliği de elden bırakmaması. Cihazı bilgisayarımıza taktığımızda ilk olarak içindeki Team UFD Utility adlı yazılımı çalıştırıyor ve sunduğu özelliklere bakıyoruz. İçerisinde gizli bir bölümü olan Color Turn, bu bölümü ön yüklemeli (Bootable) hale getirmenize olanak tanıyarak buraya doğrudan MS-DOS işletim sistemini veya herhangi bir ISO dosyasını atmanıza olanak tanıyor. Bu sayede belek üzerinden, herhangi bir DVD'ye gerek kalmadan, doğrudan işletim sistemi kurabiliyorsunuz. Yine güvenceye almak istediğiniz veriler için şifreleme desteği de sunan ürünün okuma hızı 20 MB/s iken yazma hızı da 20 MB/s civarında.

Team Color Turn E902 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Team Color Turn E902
Ürün Türü USB Bellek
CHIP Online Notu 68
Üretici Team
Teknik Detaylar
Kapasite 8 GB
Ağırlık 11 g
LED Gösterge Var
Uyumluluk Windows ME/2000/XP/Vista, Linux 2.4, Mac
Arabirim USB 2.0
Diğer UFD Yazılımı, Şifreleme

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

'Kararsız yazılım' ifadenizi biraz açar mısınız?

e buna bişey olursa servisi nerde tayvana mı göndercez:S
8 gblık 28 dolar
16 gblık 58 dolar
az paramı :s

Nerden alabiliriz bu Flashı Bilen varmı

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost