Technics RP-DH1200 incelemesi Technics RP-DH1200: Kulaklık

CHIP ONLINE Notu
67
Özetle

Belirtilen frekans tepkisi 5 Hz – 30 kHz ve her kulaklıkta söz konusu
değerleri görebilmek mümkün değil. Technics RP-DH1200, bir kulaklıktan beklentisi çok yüksek olan kullanıcıların bile beğeneceği ve vazgeçemeyeceği bir ürün olabilir.

Seslerdeki ayrıntıları yakalayın

Technics'in geliştirmiş olduğu RP-DH1200 model kulaklıkta, dinlediğiniz müziklerdeki ayrıntıları yakalama şansınız fazlasıyla yüksek. Asıl olarak bir DJ kulaklığı olarak tasarlanan Technics RP-DH1200'ün günlük hayatta kullanılması, boyutları nedeniyle biraz zor ancak bilgisayar başında çalışanlar için ideal ürünlerden biri olduğu söylenebilir. Ses yalıtımı son derece başarılı ve en yüksek seste bile dışarıya ses vermiyor. Kulaklık tamamen kulak kepçenizi kapsıyor ve rahatlık konusunda da artı not kazanmayı başarıyor. Kulaklık biraz Hi-Fi sistemleri andırır şekilde gri renkte. Kafaya temas sağlayan tüm bölgeler deri ve siyah renkte. Üst şeridin dışında boylu boyunca firmanın adı yazıyor. Kulaklıkların dışında da ayna gibi parlak bir malzeme var ve yine firmanın adına yer verilmiş. 

 

Technics RP-DH1200 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Technics RP-DH1200
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 67
Üretici Technics
Teknik Detaylar
SÜRÜCÜLER 50 mm
GÜRÜLTÜ ENGELLEME Pasif
FREKANS ARALIĞI 5 Hz - 30 kHz
MİKROFON Yok
BAĞLANTI 3.5 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

nasıl satın alırız?

@15 Eki 2012 19:00 parayla, kredi kartıyla.

Bu cihazı dünyanın 1 numaralı dj i olan ARMİN VAN BUUREN yıllardan beri kullanmakta bendede 1 tane var gerçekten inanılmaz bi cihaz özellikle electronic müzik severlere tavsiye ederim.Yıllardan beri en iyi kulaklık ödülünü kapıyor bu kulaklık.

portatif cihazlarla kullanımı mümkün mü hocam. ipod falan gibi.

deejay_club@hotmail.com mail atarsanız satın almada yardım alabilirsiniz

Sen de yorum yaz