Toshiba TDP-PX10 incelemesi Tam Sunum İçin

Gittiğiniz yerdeki sunum cihazının ayarlarıyla boğuşmak yerine artık kendi sunum cihazınızı yanınızda götürebilirsiniz.

Oynat Toshiba TDP-PX10 Gittiğiniz yerdeki sunum cihazının ayarlarıyla boğuşmak yerine artık kendi sunum cihazınızı yanınızda götürebilirsiniz.
1600 x 1200 çözünürlüğüyle sunumların yanı sıra film seyrederken de etkili bir performans ortaya koyuyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • USB yuvası
  • Yüksek çözünürlük
  • Kullanımı kolay arayüz
Test Merkezimize İstanbul Bilişim A.Ş. tarafından gönderilen Toshiba TDP-PX10, yalnızca 1,3 kg ağırlığıyla kolayca taşınabiliyor. Kolay bir kuruluma sahip olan ürün aşağı ve yukarı toplam 30 derece eğilebiliyor ve bu sayede ürünün açısını ayarlayabiliyorsunuz. 2 W'lık mono hoparlörü sunumlar için yeterli bir performans sunuyor. Ürünün zum özelliği de elle yapılabiliyor. Ürünü üzerindeki kontrol tuşlarının yanı sıra uzaktan kumandası ile de kolayca idare edebiliyorsunuz. Ürünün en keyifli kısmı üzerinde bir USB girişi olması. Bu sayede USB yuvası üzerinden bağlayacağınız bir USB bellekteki belgelerinizi görüntüleme imkânına sahipsiniz. Bu özellik, sık sık seyahate giden satıcılar veya eğitimciler için bulunmaz Hint kumaşı. Çalışırken bir dizüstü bilgisayar kadar gürültü çıkartan ürün 1600 x 1200 çözünürlüğüyle sunumların yanı sıra film seyrederken de etkili bir performans ortaya koyuyor. Kompakt bir tasarıma sahip olan ürün kompozit ve S-video girişleri sayesinde dış kaynaklardan da görüntü alabiliyor. Ürünün 2000:1 kontrast oranı sayesinde son derece kaliteli bir görüntü verdiğini de eklemeden geçmeyelim.
Özetle

Küçük boyutları sayesinde kolayca taşınabilen Toshiba, USB yuvası sayesinde hızlı bir sunum yapabilmenize yardımcı oluyor.

Toshiba TDP-PX10 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Toshiba TDP-PX10
Ürün Türü Projeksiyon Cihazı
CHIP Online Notu 68
Üretici Toshiba
Teknik Detaylar
Teknolojisi DLM
Parlaklık 2200 Ansi Lümen
Kontrast 2000:1
Giriş-çıkışlar D-Sub, Kompozit/S- Video, USB
Çözünürlük 1024 x 768 gerçek, 1600 x 1200 maks.
Gürültü oranı 36 dB (Çalışırken)

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz