Trend Micro PC-cillin Internet Security 2005 incelemesi Sistemi yavaşlatmayan antivirüs çözümü

Trend Micro PC-cillin Internet Security 2005 bilgisayarınızı her çeşit virüsten,solucanlar dan, Truva atlarından ve görünmez tehlike içeren ağ virüslerinden (mydoom ve sasser gibi) koruyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
72
Birçok antivirüs programının Windows işletim sistemlerinde yavaşlama sorunlarına yol açtığı biliniyor. Trend Micro, kullanıcıların yaşadığı bu sorunu ele almış ve kullanıcılara, bilgisayarın performansından çalmadan üst düzey güvenlik sunmuş. Uzun yıllardır güvenlik ürünleri üreten firmanın tecrübesinin bir yansıması olarak niteleyebileceğimiz bu ürün, masaüstü bilgisayar kullanıcılarını birçok açıdan koruyabiliyor. Trend Micro PC-cillin Internet Security 2005 bilgisayarınızı her çeşit virüsten,solucanlar dan, Truva atlarından ve görünmez tehlike içeren ağ virüslerinden (mydoom ve sasser gibi) koruyor. Gelişmiş fakat basit bir arayüze sahip güvenlik duvarı sayesinde dışarıdan gelebilecek saldırıları engelleyebiliyor,casus yazılımları bulup ve temizleyebiliyor ve şifrelerinizi çalma girişimlerini sonuçsuz bırakabiliyor. Bir diğer özellik ise başımızın belası spam postalara karşı koruma. PC-cillin Internet Security 2005 ile bunlardan kurtulmak da mümkün. Yeni özellikler arasında ağ kontrolü ve kablosuz ağ denetlemesi de bulunuyor.
Özetle

256 MB RAM ile hem Windows XP işletim sistemini hem de diğer uygulamaları başarıyla çalıştırmak bile yeterince zorken,büyük kaynak harcayan virüs programlarından bıkanların tüm güvenlik endişelerini yenebileceği bir program.

Trend Micro PC-cillin Internet Security 2005 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Trend Micro PC-cillin Internet Security 2005
Ürün Türü Güvenlik Yazılımları
CHIP Online Notu 72
Üretici Trend

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

valla arkadasim bana bu programi kurdurdu
2 gun bilgisayarimi acip dosyalarima ulasamadim. denetim masasina girip silmeye calismak bile 2 gunumu aldi. cunku bilgisayarimi acip istedigim bir seye tiklayabilmek saatler aldi. neyse aglaya sizlaya kaldirabildim de kurtuldum. gerci hala biseylere sag click yaptigimda bu meretin ismi cikiyor. Allah hepinizi korusun
Ozlem
Not: Bu belayi basima sardiran arkadasim Erman'i saygiyla aniyorum buradan

Ben Daha Yenı Download edıyoum bakalım benım vıstaya napacak
vısta Korsan zatı okadar da guzel değil hiç biseyın drever ı yok bozarsa format atarım cakarım xp yı

Sen de yorum yaz