Trend Micro Titanium Maximum Security 2011 incelemesi Ailenizi koruyun

Kapsamlı güvenlik.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Uygun Fiyat
Günümüzde artık bir evde birden çok bilgisayar olduğu su götürmez bir gerçek. Öte yandan virüsler daha çok internetin tehlikelerini bilen ve dolaştığı web sitelerine ve tıkladığı bağlantılara önem veren tecrübeli kullanıcılardan daha çok, bilgisayar dünyasına yeni adım atmış aile bireylerinin PC'lerine daha kolay bulaşıyor. Üstelik sadece bir bilgisayara bulaşan bir zararlı, ağ üzerinden kolayca yayılarak diğer bilgisayarları da tehlikeye atıyor. Helyum Bilişim'in ülkemizdeki satış ver servisini sunduğu Trend Micro'nun Titanium Maximum Security 2011 güvenlik yazılımı ise, sunduğu kapsamlı güvenlik önlemlerinin yanında özellikle de uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. 3 bilgisayarı birden 1 yıl boyunca korumak için alabileceğiniz 60 TL'lik paket ile tek bir PC'yi 20 TL maliyetle internetten gelebilecek tehditlere karşı savunma mekanizması kazandırabiliyorsunuz. Yaptığımız testlerde özellikle de sistemi yormayan çalışma biçimiyle beğenimizi kazanan Maximum Security, ebeveyn denetimi, gizli tutulmasını istediğin dosyalar için kasa klasörü, hassas bilgileri yok etmek için güvenli silme ve bilgisayarınızın performansını artırmaya yönelik araçlar gibi farklı özellikler sunuyor.
Özetle

95 TL'ye 5 PC'yi birden de koruyabilen Titanium Maximum Security 2011, fiyatına karşın başarılı bir performans sunuyor.

Trend Micro Titanium Maximum Security 2011 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Trend Micro Titanium Maximum Security 2011
Ürün Türü Güvenlik Yazılımları
CHIP Online Notu 85
Üretici Trend
Teknik Detaylar
İşletim Sistemi Windows 7
İşlemci 1 GHz
Bellek 1 GB
Disk alanı 500 MB
Web Tarayıcısı Internet Explorer 7.0 ya da 8.0
Ekran 640x480 piksel ya da üstü

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

TM TMS 2011 gerçekten çok çakma bir güvenlik yazılımı olmuş. Buradan yetkililere ve ilgililere sesleniyorum. Daha düzgün bir güvenlik yazılımı hazırlamanız nispeten güzel olur...

Şimdiye kadar kullandığım antivirüslerin içerisinde kesinlikle en iyilerinin Trend Micro ürünlerinin olduğunu düşünüyorum , kesinlikle herhangi bir virüs bulaşamadığı için 1 yıl boyunca bilgisayarınıza format atma ihtiyacınız dahi olmuyor.

Asus ile yıl ücretsiz lisans verdiler.Kullanıyorum sistemi kesinlikle yormuyor ama biraz bigisayar tarama hızı yavaş gibi geldi.Onun dışında iyi bir internet güvenliği programı.

Benimde Asus laptopla birlikte geldi kullanmadan yorum yapmamak lazım ben kullanıyorum son derece memnunum bilgisayarıma virüs girermi diye bir şüphe yaşamadım Asus öneriyorsa vardır bir hikmeti.. Kasperskydan vazgeçmem derdim ama en az onun kadar iyi koruma sağlıyor..

kaspersky nin yanında buna ne hacet

kaspersky cilara gel hele kaspersky size para mi ödüyor onsuz yapamıyorsunuz ... bence çok kelek bir antivirus bana kalsa bu programı kullanmadım ama her antivirus kendi içinde farklidir bu antivirusun de bi cezbedici yönü illa vardır ben şahsen orjinal norton 360 ciyim ama süper harika demiyorum

Bütün antivirüslerin açıkları, eksiklikleri var virüs sızdırmayan antivirüs yok %70 bilgisayarı kullanıcı korumalıdır. Bana içinde 20 tane av yüklü pc getirseler içini 10 dk içinde virüs doldururum çünkü hepsinin birsürü açığı var. Bu nedenle kullanıcı ilk önce bilgisayarı kendi koruyacak herşeyi av ye bırakmıycak.

ben kullandım çok hızlı bir tarama motoruna sahip ve sistemi yormuyor ama koruma yönüyle çok kötü bir antivirüs

bende tirenmicro kullandım 2yıl boyunca hiç virüs tesbit edemedim kasperski ilede tarattım norton vs.. çok sayıda programla tarama yaptım hiç bir şey cıkmadı sadece adwecleaner bi tane reklam virüsü buldu ama kasperski bunu bulamadı kasperski en kötüsüdür kasmaktan başka ek artı bir faydası yok

Bu tür yazılımlar artık tarih oluyor. İnsanlar internete tabletlerinden veya mobil cihazlarından giriyor.

Sen de yorum yaz