Tunçmatik Powernote 90W Adaptör incelemesi Dünyayı şarj edin!

Bütün dizüstü bilgisayarlar ile uyumlu bir şarj aleti artık hayal değil.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Dünya standartlarında
  • Bütün dizüstüler ile uyumlu
  • Sağlam yapı
Test merkezimize gelen Tunçmatik'in evrensel şarj cihazı, dizüstü bilgisayarların birbiryle uyumsuz şarj adaptörlerine farklı bir açıdan yaklaşıyor. Cihazı incelediğimizde ilk gözümüze çarpan, ürünün kaliteli bileşnleri oldu. Gerek kabloları, gerek bağlantı aparatlarının kaliteli olması ürünün genel anlamda kalite çıtasını yukarı çekmeyi başarıyor. Kalite demişken ürünün Avrupa birliğinden CE ve Amerika'dan da FCC onaylı olduğunu belirtmekte fayda var.Cihazın en büyük özelliği şüphesiz bütün dizüstü bilgisayarları şarj edebilmesi. Listede yer alan modeller arasında HP, Compaq, Nec, Asus, Toshiba, IBM, Dell, LG, Sony, Fujitsu, Acer ve gateway gibi dünyaca tanınmış markalar var. Fakat bu, cihaz listede olmayan dizüstü bilgisayarlarla uyumsuz anlamına gelmiyor. Zira yaptığımız testte adaptör ile, listede bulunmayan MSI marka son model bir dizüstüyü kolayca şarj edebildik.Bunun için yapmanız gereken tek şey dizüstü bilgisayarınızın adaptörünün üzerinde yazan çıkış volt ve amper değerlerine bakmak. Daha sonra bu değere birebir uyan konnektörü ürünün beraberinde gleen listeden seçtikten sonra dizüstünüzü kolayca şarj edebilirsiniz.Tunçmatik PowerNote sadece kişisel kullanım için değil, işletmeler için de mükemmel bir çözüm. Örneğin müşterilerinin farklı dizüstü bilgisayarları için şarj hizmeti sunmak isteyen restorantlar bu cihazı rahatça kullanabilirler. Yine iş yerinde kablo kalabalığına son vermek için de tek bir şarj cihazı ile gün içinde birden fazla dizüstü şarj edilebilir.SONUÇ: Birçok yerde kullanılabilecek olan Tunçmatik Powernote adaptör şarj sorunlarına son veriyor.
Özetle

-

Tunçmatik Powernote 90W Adaptör Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Tunçmatik Powernote 90W Adaptör
Ürün Türü Taşınabilir Şarj Ünitesi
CHIP Online Notu 85
Üretici Tunçmatik
Teknik Detaylar
Şebeke desteği 100/240 Volt
Bağlantı aparatı 9 adet
Diğer Voltaj göstergesi

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Benm beko laptopum var, adaptörünü kaybettim.
Mecbur uyumlu bi adaptör aldım yne 90 watt tı.
Ancak 2 günde yandı:)
Sonra gittim 150 watt aldım o da yandı:) Felaket elektrik çekiyor bu makina ekran kartı hdd usb vs... İçini söküp yaptık ama yne yanar die fan taktım içine :D
Bu hepsine olur ama uzun ömürlü olmaz , sanmıyorum.
150 watt alın dha iyi

www.dunyagrup.com da her marka notebooklar için adaptör var. ben oradan aldım aynı gün kargo yapıyorlar. ilgileniyorlar. ertesi gün ürün elime geçti. sipariş verdiğim andan itibaren ödeme ve sipariş bilgisi, kargoya verildi bilgisi, kargo takip numarası ve herşeyden önemlisi tlf açtığımda güleryüzlü insanlar ve muhatap. valla ben başka yere bakmadan alın derim.

Sen de yorum yaz