Ulead DVD Workshop 2 incelemesi Beş adımda DVD hazırlamak

DVD Workshop 2, arabirimiyle DVD hazırlama sırasında karşılaşılan karmaşık seçenekleri, kolay anlaşılır ve keyifle kullanılır hale getirmeyi amaçlıyor. Yazılım, gerekli donanıma –örneğin TV kartına- sahip kullanıcıların bu kaynaktan görüntü yakalamasını ya da kendi videolarına menü ve dil desteği eklemesini sağlıyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
77
Filmler; DVD,VCD, SVCD ve profesyonel kullanıma yönelik DLT (Digital Linear Tape) formatına dönüştürülebiliyor. Yazılım sayesinde gelecekte kullanımı yaygınlaşacak çift katmanlı DVD, yani DVD-9 hazırlanabiliyor. AVI, QuickTime, MPEG, WMV, ASF ve şifrelenmemiş DVD görüntülerinden yararlanılabiliyor. DVD’lere profesyonel açılış ekranı, bölümler, sekiz farklı seslendirme ve 32 farklı altyazı eklenebiliyor. Stereo Dolby Digital ve çok kanallı Pro Logic encoding destekleniyor.Kullanıcılar menü, düğme ve diğer etkileşimli öğeleri sıfırdan yaratma ya da mevcut şablonlardan yararlanma şansına sahip. Şablon tasarımları beğenimizi kazandı, ancak bazı ince ayarların yapılamayışı büyük bir eksiklik.
Özetle

Amatör kullanıcılar daha düşük maliyetli oluşu nedeniyle Ulead’ın DVD MovieFactory adlı yazılımını tercih edebilir. DVD Workshop 2, hazır videolardan DVD hazırlamak isteyen kullanıcıları hedef alıyor.

Ulead DVD Workshop 2 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Ulead DVD Workshop 2
Ürün Türü Medya Yazılımları
CHIP Online Notu 77
Üretici Ulead

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz