Wacom Bamboo Fun incelemesi Wacom Bamboo Fun: Tablet

CHIP ONLINE Notu
80
Özetle

Taşınabilir bilgisayarınızın çantasına kolaylıkla sığabilen ve 642 gramlık ağırlığa sahip olan Wacom Bamboo Fun, seyahatler sırasında eğlenmek isteyen veya fotoğraflarının üzerinde sanatsal değişiklikler yapmak isteyenler için önemli bir ürün.

Yetenekleri kağıtla sınırlamaya son...

Adobe Photoshop Elements, Corel Painter Essentials ve ArtRage gibi popüler uygulamalarla birlikte gelen Wacom Bamboo Fun, USB arabirimi üzerinden bilgisayara bağlanıyor ve tüm platformlarda destekleniyor. Wacom Bamboo Fun, adından da anlaşılabileceği gibi eğlenceye odaklı bir tasarıma sahip. Beraberinde gelen kalemin arka tarafı silgi görevi görüyor ve böylece yanlış olarak yapılan girişler gerçeğe benzer şekilde geri alınabiliyor. Sağ ve sol elini tercih eden kullanıcılar için simetrik kullanım göz önünde bulundurularak tasarlanan tablette, gerçek hayattakine benzer sonuçlar elde edilebilmesi adına 2540 lpi algılama ve 1024 seviyeli baskı hassasiyeti var. 216 x 137 mm'lik alan, 16:10 ölçüsünde ve bir kağıdın konforunu yaşayacak kadar başarılı. 

 

Wacom Bamboo Fun Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Wacom Bamboo Fun
Ürün Türü Tabletler
CHIP Online Notu 80
Üretici Wacom
Teknik Detaylar
ÇİZİM ALANI 216 x 137 mm
BAĞLANTI USB 2.0
RAPOR HIZI 133 rps
ÇÖZÜNÜRLÜK 2540 lpi
BOYUTLAR 248 x 176 x 8.5 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

inceleme cook kotu bende yeni aldım ama nasıl kulandıgını bılmıyom daha acıklayıcı olmasını rca ediyom tsk ederım

Uzun zamandır kullanıyorum. karakalemde uzmanım, özellikle çizgi roman karakterleri çizimleri yapıyorum. bu çizimlerde ince ayrıntılar ve kalemin hassasiyeti çok önemlidir. her ayrıntıda farklı ton vererek gölgeleme ve tarama yaparsınız. bu açıdan 10 üzerinden 10'luk bir tablet. kara kalemi kesinlikle arattırmıyor. kalem çok hassas. tarama ve gölgelendirme efektlerini çok iyi verebiliyorum. tavsiye ederim.

İncelemelerinizi lutfen daha ayrintili ve kullanici dostu seklinde verin.. Bu tablet bendede var ama incelemede hicbirsey bulamadim, kopyala yapistir tarzi bir inceleme olmus.. Nerede ekran goruntuleri nerede video nerede uygulama ornekleri, bu tableti satan alisveris sitelerinde bile daha cok ayrinti var.. Saygilarimla..

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost