Oynat Android ve WP8 arasında NFC böyle çalışıyor! Android ve yeni Windows Phone 8 arasında NFC ile nasıl içerik paylaşılır? Cevabı bu videoda!

Android ve WP8 arasında NFC böyle çalışıyor!

Android ve yeni Windows Phone 8 arasında NFC ile nasıl içerik paylaşılır? Cevabı bu videoda!

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

mutlu. samsunglar çok ısınıyor ve aşırı derecede pil tüketiyor htc favorim samsung 2 yıl kullandım galaxy2 ye vereğim paraya gidip htc aldım aynı fiyata geldi ve 2yıl boşuna geçmiş şarj etmekten bıkmıştım htc wifi açık kalsa bile şarj 2 gün gidiyor samsunla sabah açsan öğlene pil şarj edin diye yalvarıyor biraz olsun anlanışsınızdır htc nin yeni modelini alacağım bunu biraz kullanayım da çift çekirdekli 512mb. ram li si varmış acaba onuda teste alırmısınız . saygılar emeğinize teşekkürler

@02 Kas 2012 22:43 HTC'nin pilinden memnun olan dünyada ki ilk insansın...

Samsungun pili kötü evet ama Htc den memnun olanı da ilk kez gördüm. Hadi Sony desen tamam. Smartphone larda en uzun pil süresi Sony de var. Hepsini kullandım.

win 8 ler android lerin öunun kescek gıbı gorunu ayrıcı pıl konusunda androlarda sony derım

htc 1 gün zor gidiyor

HTC denenmesi gereken gayet iyi pil ömrüne sahip bir telefon deneyin

Şu an android kullanıyorum aslında iyi güzel bir sistem fakat stabilite konusunda çok büyük eksiklikleri var. Benim tel.den kat kat düşük işlemcili iPhone'lar benim tel.e fark attığını görünce içim cız ediyor. Sanırım bir daha ki telefonum ya iphone yada Windows phone olacak ama Windows phone'a daha bi kanım ısınıyor.

NE IPHONE NE SAMSUNG NE NOKIA BEN 96 DAN BERİ KULLANMADIĞIM TEL MODELİ MARKASI KALMADI RENKLER VE ZEVKLER TARTIŞILMAZ AMA 6 AYDIR HTC KULLANIYORUM VE HALA HAYRANIM BU TELEFONA

Sen de yorum yaz