Oynat Brother MFC-L8690CDW Yazıcı seçiminde her baskıda en üst düzey baskı kalitesi arayanlara özel bir çok fonksiyonlu yazıcı.

Brother MFC-L8690CDW

Yazıcı seçiminde her baskıda en üst düzey baskı kalitesi arayanlara özel bir çok fonksiyonlu yazıcı.

Profesyonel yaşamda en üst düzeyde performans ve profesyonel sonuçlar elde etme isteği kaçınılmaz. Yazıcı seçiminde de her baskıda en üst düzey kalitenin aranması da öyle keza. Bu anlamda Brother MFC-L8690CDW, baskı kalitesiyle öne çıkan bir yazıcı modeli oluyor. Renkli lazer çok fonksiyonlu yazıcılar arasında profesyonellerin tercihi olan Brother MFC-L8690CDW, 2400x600 dpi'a kadar çözünürlükle, hem siyah beyaz hem renkli baskılarınızda üst seviye baskı kalitesi sağlıyor.

Baskı kalitesinin yanı sıra hızıyla da ofis ortamlarının dinamik yapısına ayak uyduran Brother MFC-L8690CDW, A4 çift taraflı standardart yazdırma hızıyla dakika 14 sayfaya kadar performans sergilerken, dakikada tam 31 sayfaya kadar da A4 standart yazdırma hızıyla etkileyici duruyor.

Lazer renkli yazıcı tipinde olan Brother MFC-L8690CDW, sadece yazdırma işlemi yapmıyor, fotokopi, tarama, faks gibi temel ofis işlevlerini de içeriyor. Tıpkı yazdırmada olduğu gibi tarama işleminde de 1200x2400 dpi seviyesinde performans gösteren yazıcı, güvenlik seçenekleriyle de ofislerde üst seviye güvenliği sağlıyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz