Oynat Bu araba yayaları koruyor! Volvo'nun yeni arabasındaki hava yastığı, pek de alışmadığımız bir yerde ve bakın nasıl çalışıyor!

Bu araba yayaları koruyor!

Volvo'nun yeni arabasındaki hava yastığı, pek de alışmadığımız bir yerde ve bakın nasıl çalışıyor!

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

kafa sağlam belden aşağısı felç. süpermiş !

@27 May 2012 22:04 Felç olması için omuriliğin zedelenmesi gerekir. Bu koruma hem kafayı hem de omurliği korumak için iyi bir seçenek gibi görünüyor. Sizin söylediğiniz olay felç değildir ancak travmanın en tipik hasarlarından biri olan kanama / kırık gibi durumlara yol açar ve ÇOĞUNLUKLA bu durumlar kafa / omurilik travması kadar ağır sonuçlarla sonuçlanmaz. Bu açıdan, bu uygulama gayet yararlı görünüyor. Ayrıca, köstek olmayı bırakmak gerekir. Nasıl ilereleyeğiz biz bu kafayla? Adamlar en azından yine bir ilki yapıyorlar ve gelişim içindeler! Bugün bunu yapan, yarın daha iyisini yapar! Ama bu kafayla siz klavye medeniyetine devam edersiniz, Volvo 'nun arabalarını da yüksek ücretlerle almak zorunda kalırsınız! YApıcı ve ilerici olun! İnsanlar, insana hizmet ediyor da birşeyler yapıyor! Siz ne yaptınız bugüne kadar? (Kastettiğim yenilik anlamındadır, yoksa herkes zaten karnını doyurmak için sürekli birşeyler yapıp üretiyor! Ama kaçı gerçekten yenilikçi ve ilerletici?????)

bu videoda ise adama carptikdan sonra hava yastigi aciliyor. oysaki belli hizdan sonra herhangi bir cisime yaklasinca Mesela 30 u gectigi zaman carpacagi hangi cisim olursa olsun önünde mümkün oldugunca hava yastigi acilmasi gerekir. Park isine gelince önündeki arabanin mesefasini biliyorsa bu hizdan sonra önüne gelen bir cisimide algilamalidir. O zaman ölüm oranlari azalir diye düsünüyorum

Sen de yorum yaz

Turhost