Oynat Deli işi bir Paint çalışması! Microsoft Paint ile ne çizebilirsiniz? İşte dev boyutlarda, 4 yılda çizilen bir dünya...

Deli işi bir Paint çalışması!

Microsoft Paint ile ne çizebilirsiniz? İşte dev boyutlarda, 4 yılda çizilen bir dünya...

Kabul etmek gerekiyor ki çizim sanat şaheseri değil, ancak yine de "biraz deli işi" boyutlarda olmasıyla saygıyı hak ediyor. YouTube hesap ismi olan Scorpiongold mahlası altında bu koca dünyayı oluşturan çizer, eğlenceli ve sihirli karakterlerle dolu bir dünya yaratmış.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Oha kafayı yemiş bunlar ...

çok süper adam uğraşmış ta yapmış 2sene deli işi akıllı işi farketmez

2 kutu boyayı kağıda fırlatıp sonra onu sanat eseri diye 2milyon$ a satanların resminden güzel

İşte bunu maymunlara yaptıramazlar :D :D

iyki bu çizer türkiyede yaşamıyor çünkü Türkiye`nin ansızın kesilen elektrik olayında bütün çizimlerinin uçup gitmesi pek hoş olmaz!

zaten böyle bir çizim yapacak olan üstten kaydete tıkları ikide bir de. elektrik kesilir ve çizimin gitmesi riskine girilir mi hiç.

sper deli manyak wahşet dehşet bişe bence :D şaka bi yana paint gibi resim düzenlemede kısıtlı bi programla yapılmışsa gerçekden tebrik etmek lazım bunu yapan kişiyi :)

mona lisa o zamanki teknoloji ile 4 yılda çizildiyse şimdiki teknolojide 1 ayda biter ona göre hesaplarsak bu fotograf bu zamanki teknolojide 4 yılda bittiyse mona lisa döneminde 60 70 yıl sürerdi helal olsun elemana psikolojik sorunları var galiba 4 yıl aynı resimle uğraşmış

Bu googlenin mi?

adamlar neyle uğraşıyor biz napıyoruz.

Resimde japon bayrağını görebilirsiniz

Sen de yorum yaz