Oynat Eski oyunlar mı, yeni oyunlar mı? Eski oyunlarla yeni oyunlar kapışırsa ne olur?

Eski oyunlar mı, yeni oyunlar mı?

Eski oyunlarla yeni oyunlar kapışırsa ne olur?

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Video Süpermiş Tomb Raider Canlandıran Kadının İsmi Nedir :)

bunu nasıl tartısırz tabıkıde yenılerı :S

@31 Ağu 2012 01:36 yeni olduğun yazından belli oluyor istersen birde eski oyunları denede öyle yorum yap! şahsen ben 90'lıların çocuğu olarka şuanki oyunları oynayan birisi olarak söylüyorum. şimdikiler sadece kar grafik üzerine kurulu ne oyunun ruhundan bahsedebilirsin nede bugları olmayan oyun olmadığından.

@04 Eyl 2012 11:36 Tamamen katılıyorum artık yeni oyunların hepsi grafik üzerine yoğunlaşılmış durumda hikayeye hiç bir önem verilmiyor nerden bir eklenti yapsamda para kazansam derdindeler yada yeni bir seri çıkarırmış gibi göstererek 2-3 yeni techizat ekleyip harita ekleyip vb... bizleri kandırma derdindeler bir gaiden la şimdikiler aynımı :)) bugları bitse hacki bitmez hacki bitse adam veriyor 15$ yaklanmayan hack alıyor böyle uzar bu konu :))

lara croft u kim oynarsa oynasın o şort yakışıyo arkadaş bu arada güzel video.

@tarotaro o sort degil direk donla cikmis :D :D

eski oyunlar daha zevkliydi

Blood 1 , Age Of Empires 1 , Stronghold , Operation Flashpoint , Wolfenstein bunlar benim için ilahdı.Şimdikiler cırt.

Stronghold age of 1 daha dogrusu konusu eski çaglara dayanan oyunlar daha zewkliiii

Zaman değişsede oyuncunun doğası deiişmedi.İster retro olsun ister 3 B OYuncu sadece oyun oynamak ister kaliteli efectlerle haZırlanmış video filmi DiiL....dimi......Oyun Yapımcılarını anlamadığı nokta bu biz sadece oyun oynamak istiyoruz OYUN.....!...Diyor seviyli oyunseverler.

ama yeni oyunları bi düşünün minecraft,Gta 5,Until dawn,outlast(yenimi bilmiom).......................................................................................................... kısacası yeni oyunlar daha güzel ama eski oyunlarında üzerimizde bıraktığı hatıralar var...

Sen de yorum yaz