Oynat Fazlasıyla gerçekçi bir "hayali iPhone Math"! Ucuz iPhone'un nasıl olabileceğini duyduk, peki ya "büyük iPhone" nasıl olabilir? İşte cevabı!

Fazlasıyla gerçekçi bir "hayali iPhone Math"!

Ucuz iPhone'un nasıl olabileceğini duyduk, peki ya "büyük iPhone" nasıl olabilir? İşte cevabı!

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Bu telefon çıksın 3000 lira istesinler karşılığında almayan adam değil!

@25 Oca 2013 00:24 adam değilsin

Ziyaretçi Bugün 00:24 sizin zihniyetiniz bu işte. Özellikle falan alakası yok siz sadece popüler olmak amacıyla almak istiyorsunuz. Fotoğrafta fiziksel özelliklerinden başka hiç birşeye değinmemiş ama adam almak istiyor. Sadece hava atmak için. Sonra da gelin Androidi kötüleyin.

güzelim ANDROİD varken tenekeye 3 bin lira sayanları anlamıyorum

apple iphone 8 çekirdek 12 megapiksel ön kamerası 2 hd çekimi var parmak izi okuyucuyla direk facebooka giriyor İOS7 işletim sistemiyle geliyor. hdmı çıkışı mevcut apple hiç bir zaman zihazlarında anroid kullanmaz.....

@26 Ocak 2013 06:54 i Phone 6 ya benziyor özellikleri o kadar yıl sonra :)

Güzel fikir

Daha bluetoothunu kullanamadığım cihaza niye dünya para vereyim ki :D

@29 Oca 2013 01:34 senin gibi bilmezlere ayar oluyorum :) yükle cydia yı bak bakalım BLUETOOTH varmıymış yokmuymuş gör :)

iphone a laf edenlre iphone 15 sn suyun altinda durabiliyor arkasi cok guclu darbeler haric zarar gor muyor ve cydia ya bile grek yok aerox uygulamasini indir oda isini gorur hemde bedava android hic bir artisi yok sistem olarak bunu soylememin nedeni android her surumunu ozellik 2.3 u cok kullandim hec birsey yok

iphone zaten kullanmasını bilmeyen kullanmasın iphone varken android in adı bile olaz

Sen de yorum yaz