Oynat Jumpgate Evolution - Trailer Codemasters'ın yeni devasa online oyunu Jumpgate Evolution, beta aşamasına girmek üzere.

Jumpgate Evolution - Trailer

Codemasters'ın yeni devasa online oyunu Jumpgate Evolution, beta aşamasına girmek üzere.

Çok az sayılabilecek uzay MMO'larınden olan Jumpage; Earth & Beyond, EVE Online ve Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed karışımı fakat refleks (Twitch) bazlı oyun, diğer devasa oyunlardan da bu konuda da ayrılıyor. Ayrıca yapımcıların iddia ettikleri bir diğer nokta ise, düşük PC sistemlerinde de çalışabilecek olması. Tabi uzayda da korsanlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Betaya kayıt için buraya tıklayabilirsiniz

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

AirRivals oynayın! tavsiye ederim hatta HELIX serveri ANI ırkını seçin yardım edelim

codemastre yapmıssa guzeldır denemek lazım ancak oyun hakkında detaylı bılgı gerek pek fazla yorum yapılmamıs.
freemı olacak paralımı olacak yada tarzı nasıl bende airrivals oynadım baya bi acaba bundan daha farklımıdır (tabıkı dahada farklıdır)
ayrıca tum baya bı ulke secenegı varken turkıyeyı goremedım seceneklerde.
cogu oyun fırması artık turkıyeyı de dusunerek hareket edıyor hatta cademasterde bunu neden sadece bu ulkelerle kısıtladılar anlamıs degılım..
neyde deneyıp gorecegız..

uzun zamandır açılmasını bekliyorum yaza doğru açılacak denilmişti haziran geldi bakalım gerçekten açabilecekler mi ?.
Airrivals oynadım hatta hala oynamaktayım ama jumpgate çıkar çıkmaz jumpgateevolutiona geçiş yapacagım. tavsiye ederim oyun görüntülerine bakarsanız iyi bir oyun oldugunu görürsünüz .
Airrivals konusuna gelince gamefor4g şirketi kadar luzumsuz bir şirket daha görmedim. airrivals oyununda doğru dürüst güvenlik yok . yetkililer nerdeyse oyuncularla hiç ilgilenmiyor . oyun baştan sona hile ile delik deşik olmuş , yaptırım yok. Oyununu çeşitli hile proğramlarından macrolardan vs. koruyacak hiçbir anti güvenlik sistemi yok . oyunun dataları kullanıcılara tamamen açık durumda , cok az cheatengine bilgisi olan birisi bile bu oynda harikalar yaratabilir (yzlerce roketi aynı anda atma , ışık hızında gitme, ölümsüzlük vsvs)

2010 Temmuz Oldu Hala Daha Oyun Çıkmadı 2 senedir Bu Oyunu Bekliyorum Hala daha beta için Kayıt ol diyor :( Oyun ile bilgisi olan Paylaşırsa mükemmel olur....

Sen de yorum yaz