Oynat Pizza Hut'tan yeni akıllı ayakkabı Pizza Hut, yeni Pie Tops II ayakkabısını tanıttı. Bu ayakkabı ile yalnızca pizza siparişi vermiyor, aynı zamanda TV'yi de durdurabiliyorsunuz.

Pizza Hut'tan yeni akıllı ayakkabı

Pizza Hut, yeni Pie Tops II ayakkabısını tanıttı. Bu ayakkabı ile yalnızca pizza siparişi vermiyor, aynı zamanda TV'yi de durdurabiliyorsunuz.

Akıllı özellikler ayakkabılara gelmeye devam ediyor. Daha önce GPS modülüyle titreşimle navigasyon tarifinde bulunan ayakkabı çalışmaları görmüştük ancak Pizza Hut'tan bir akıllı ayakkabı görmek belki de pek çok kişinin aklına gelmeyecek bir şey. İnanması zor olabilir fakat ünlü pizza şirketinin daha önce de benzer bir ürünü vardı. Adı ise Pie Tops idi.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Pie Tops adındaki ayakkabılarıyla dikkatleri üzerine çeken Pizza Hut, bu akıllı ayakkabısıyla pizza severlere hitap ediyordu pek tabii. Ayakakbının üzerindeki kulakşığa dokunarak pizza siparişi verebilmek mümkündü. Elbette bunu akıllı telefonunuza Bluetooth yoluyla yapabilen ayakkabı, telefonunuzda uygulamayı kullanıyordu.

Pizza Hut, aradan geçen 1 yılın ardından ayakkabısının 2018 modelini de tanıttı. Adını ise tahmin etmek zor değil: Pie Tops II.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz