Oynat Poligonları çöpe attıracak! Bu yeni teknoloji, poligonlardan kurtularak "sınırsız detay"a ulaştığını iddia ediyor! Videomuzda

Poligonları çöpe attıracak!

Bu yeni teknoloji, poligonlardan kurtularak "sınırsız detay"a ulaştığını iddia ediyor! Videomuzda

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ben çok beğendim. Sunucunun söylediği gibi sanatsal olarak çok iyi çalışma değil fakat teknoloji muazzam. Bu veya benzeri bir teknolojiyle 5 sene sonra ki oyun grafiklerini düşünemiyorum.

Bilgisayarın dibine girerek izlediğim bir video O.o helal olsun adamlara ellerindeki imkanları bilmiyorum ama çok çok güzel bi iş çıkarmışlar sadece bu haliyle bile birçok yerde kullanılabilir.

Programın adı ne acaba

Ben tam olarak anlayamadım poligon u iptal mi ediyorlar yoksa daha çoğunu bir arada kullanmanın yolunumu bulmuşlar ?

Mükemmel bir teknoloji resmen ağzım açık kaldı. Bundan sonraki oyunlar bu teknolojiyle yapılırsa oyun oynadığımızın farkına bile varamayabiliriz. Umarım başarılı olurlar ve umarım crysis 3 gibi yapımlar çok geçmeden bu şekilde çıkar.

Bunu çalışması için bilgisayarın aşırı sağlam olması gerekir.Poligonları kaldıramazlar ...

sıradaki gelsin . . . bulut piksel gelecek demiştim 2006 da buyrun . . . şimdi bide fizik hesaplarını piksel in maddeye maddenin şekline türüne göre işleyecekler ve uzak pozisyonda maddenin yakınlaşıldıgında ise içinde ki pikselin gerçekçiliğini sağlayacaklar . . . yeni monitörler rengi daha derin daha ayrıntılı gösterecek . . . herşey daha güzel ve gerçekçi olacak . . . VE DAHASI 2016 - 18 SULARINDA BU TEKNOLOJİDE YALAN OLACAK BERABER GÖRELİM Bilgisayar diyip gözünüzde büyütmeyin aynı şekilde araba TMM KURUMSAL YAPI MUSADE ETMEYEBİLİR AMA ORTAM OLUŞTURULUP İSTENDİĞİNDE GELİŞTİRİLEMEYECEK HİÇBİR ŞEY YOKTUR DEGERLİ KARDESLERİM İYİNİN İYİSİ MUTLAKA VAR . . . devletimize teşekkürler bu teknoloji cıkacakların yanında hiçbirşey ama destek verilmediği için onları da yabancılar yapacak bu gidişle . ..

Sen de yorum yaz

 

Turhost