Oynat Türkiye'den buruk veda! Türkiye elendi! - 56. Eurovision Şarkı Yarışması Yarı Finalinde maalesef elendik.

Türkiye'den buruk veda!

Türkiye elendi! - 56. Eurovision Şarkı Yarışması Yarı Finalinde maalesef elendik.

56. Eurovision Şarkı Yarışması yarı finalinde Türkiye adına yarışan Yüksek Sadakat elendi... Yüksek Sadakat'in yarı final performansını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Finale kalan ülkeler is şöyle: Sırbistan, Litvanya, Yunanistan, Azerbaycan, Gürcistan, İsviçre, Macaristan, Finlandiya, Rusya ve İzlanda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Ülkemizi doğru düzgün tanıtmıyoruz. Batıya özen tüm hızıyla devam ediyor. Son yıllarda Rock'a dönüş iyice artmaya başladı. Avrupa'lı bizi böyle tanımasın. Elendiğimiz iyi olmuş. Sagopa Kajmer katılsında ses görün,söz görün...

böyle abuk subuk, özünden uzak şarkılarla katılırlarsa olacağı bu. Nedir bu ya. Şarkıyı dinleyesim bile gelmedi.

yazık oldu :((

Bu şarkıyı ve grubu manyak gibi savunan elemanlar vardı forumda bakıyorumda onlar yok burda ? Olmaz tabi adamlar elendi.Önce biraz müzikten-kurgudan anlayın sonra gelin savunun.

Şarkı olabildiğince düz seyretmiş ayrıca gençlere yönelik bir şarkı olmaktan çok metalik karışımırep olmuş. Aşırı bir macera duygusu yaşatmadığı gibi sade sabah kavaltısına benzemiş tadıyla yerinde ancak karın doyuran tipten..

:)) Sagopa dedin de bütün dünyaya onun cümlelerini aciklamak pff en iyisi hic bulasmasin :=)

Not: 1999 dan beri sago faniyim :)

Şarkı çok basitti.Biz beğenmedik kaldı ki onlar beğensin.

solistin tipi arka plandaki kürelerdeki kızlar tabi elenirler...

Sagopa'nın yapacağı şarkıya bağlı o. İstisnalar Kaideyi Bozmaz tarzında yaparsa coşturur seyirciyi.
Geçen senenin 1. Lena'yı örnek alsınlar. Güzel rahat bir şarkı yormuyor :)

müzikal olarak berbat şarkı insan bölümler arası geçiş yapar bi şak diye ses değişiyor.araya nu-metalde kullanılan seslerden koymuşlar.bir de kemanlar var sanırım.türk ezgileri yamanmış türü belirsiz bir şey olmuş.ayrıca yüksek sadakatın sahne performansı da kötü

illa rock olacaksa bence pin-up adam gibi bir parça yapsın bir de sahne şovu yapsın.hiç sevmem kendilerini ama güzel bir parça yapıp şov yaparlarsa olabilir.bayanlar sonuçta. ;)

Şarkı güzel başlıyor.....Melodi tırmanıyor....Oooops melodi yere iniveriyor....Şarkıyı dinlerken bekliyosn çıkış yapıcak diye ama yok....Tek kelime ile şarkının parçaları eksik kalmış.....Sıfır elenmesi iyi olmuş.......En azından ön elemeye o kadar ilgi olmamıştır....O kadarla kurtardı paçayı sanırım.....İngilizce adam gib söz yazamıcaksanda Türkçe söyle daha iyi...Türkçe şarkı yapsalardı Yüksek Sadakat müziği yapsalardı daha iyi sonuç alırlardı....

maNga olacaktı şimdi

HİPHOP & R&B Tarzı Olsaydı Çok Hoş Olurdu Bu Ses İnsanın Kulağını TIRMALIYOR.... ((=

İğrenç bir şarkıydı ama finale cıkmaydık yinede,

TÜRKÜM DİYE İĞRENÇ BİRŞEYİ DESTEKLİCEK DEĞİLİM. 3. SINIF BASİT Bİ UĞULTUDAN FARKSIZ. EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER AMA PARÇA HAK ETMEDİ. DOĞRU YERDE ELENDILER. ( 1.LİĞİDE AZERBAYCAN A FAZLA BULDUM ŞARKI OLAĞANÜRTÜ DENİLMİYECEK KADAR NORMALDİ)

gitaristi gören de thrash metal çalıyor riffi atıyor zanneder :D zorla bir araya toplanmışlar gibi takılıyor kendi kendine hepsi :D

bu arada şarkı sex-pistols un Submission'una fazla benzemiyor mu :)))

sonucun üzücülüğü tartışılmaz olumlu bir sonuç beklememekle beraber bukadar kötü bir sonuç alacağımızı da ummuyordum.

Sen de yorum yaz