Oynat Uzmanlar Lumia 1020'yi değerlendirdi - 2 Lumia 1020, kamerasıyla "uzak ara en yakın" olabilir belki, ancak donanımı ne denli güçlü dersiniz?

Uzmanlar Lumia 1020'yi değerlendirdi - 2

Lumia 1020, kamerasıyla "uzak ara en yakın" olabilir belki, ancak donanımı ne denli güçlü dersiniz?

41 MP'lik kamerasıyla "uzak ara en yakın" akıllı telefon olan Nokia Lumia 1020, piyasanın en iyi kamera fonksiyonlarının yanı sıra başarılı teknik ekipmana da sahip. Teknik kadrosuyla güçlü bir altyapı üzerine inşa edilmiş olan Lumia 1020, böylece yalnızca telefon ve mobil internet ihtiyacınızı değil; fotoğraf, video, oyun, müzik ve diğer multimedya uygulamaları için de gereken gücü karşılamayı başaran bir telefon.

4.5 inç büyüklüğünde AMOLED ekranıyla harika bir görsellik sunan Lumia 1020, elbette Windows Phone 8 işletim sistemiyle hayat buluyor. Sahip olduğu teknik birimlerle birlikte gayet akıcı bir işletim sistemi deneyimi yaşatan telefon, elbette bunun yanında oyunseverlere de tatmin edici bir performans sunuyor. Akıllı telefonlarla birlikte neredeyse tüm kullanıcılar az veya çok oyun oynuyor, her gün bir yenisi ortaya çıkan farklı uygulamaları deniyor. Eğer bir Lumia 1020 sahibiyseniz hepsinden keyif almanız mümkün. Özellikle akıllı cepler arasında en iyi fotoğraf kalitesini sunduğunu gördüğümüz Lumia 1020, böylece bir akıllı telefondan çok daha fazlasını sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

tamamen şişirme bir cihaz.

Sen de yorum yaz

Turhost