Oynat Wii'ye yetişkin oyun geliyor! Ubisoft, Wii ve PS3 için çok tartışılacak 'seksi' bir oyun çıkarmaya hazırlanıyor. Videomuzda...

Wii'ye yetişkin oyun geliyor!

Ubisoft, Wii ve PS3 için çok tartışılacak 'seksi' bir oyun çıkarmaya hazırlanıyor. Videomuzda...

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Hehehe ne zaman çıka cakmış gecikmese bari :)

Bunu Türkiyede oynucak kişi zor bulunur ^^

AYIP BEEE !!!

Bu ne ya erotik film fragmanı gibi.
Artık ürünleri bu yola baş vurarakmı satacaklar.

bu oyunu oynayacak çevre var (: ama şimdi sırf şu küçük kaçamak şeyler için parayı kıyıp wii alasım gelmiyor ((: ( Wii olmadan da oynanır ki bu oyun. )

Oyunda sıkıntı yok. Reklamın kendisi sıkıntı. Eş değiştirme filan var. Adam arkadaşının sevgilisinin poposuna vuruyor. Bu ne yav. Reklamı çekenin aklını döveyim.

tama bir skandal bu oyun iptal edilmeli aile ahlakına çok kötü örnekler teşkil ediyor ben bundan sonra bu oyun şirketinin oyunlarını satın almam.

Dizi ve Film'lerde Yeni Moda Olan Erotizm Demekki Oyun'larada Sıçramış :) Şu saatten Sonra Artık Call Of Duty 8 Sex Of WAR Çıksa Şaşırmamak Gerek :)

Saçmalamayın eş değiştirme falan yok videoda. Kafanızdan uydurmayın, tekrar izleyin!!!

Bepenmeyen almaz, neden öfkeleniyorsunuz ki, ben de almam ama bu oyun çıkmış çıkmamış umrumda da olmaz, eş değiştirme vs. de yok reklamda kişilere iyi bakın.

ayıp günah yasak vs yorumlara bak hizaya gel. almayın seyretmeyin bakmayın bilader zorla sana dikte eden mi var? her malın bir alıcısı vardır sen beğensen ne yazar beğenmesen ne yazar?? tipik yurdum insanı manzarası işte. dağılın bakim, gidin sütünüzü için siz :))

bazılar hem oyunu eleştirmişler hemde oyunun haberini izlemişler, hem içinde erotizm tutkusu var adamların hem eleştiriyor :))))

arkadaş ' ben bundan sonra bu oyun şirketinin oyunlarını satın almam' demiş.sanki para verip alıyordu da.bundan sonra almayacakmış.aman onların da çok umurundaydı.böyle oyunları bekliyoruz hep birlikte.

eş değiştirme yok diyen arkadaşlar. asıl siz tekrar izleyin. iki kız da tek tek iki değişik erkekle eş değiştirerek oynuyorlar. ayrıca biseksüelliği de anımsatan görüntüler var içinde. wii yi kınıyoruz.

Oyunun adı nedir?

neresi eğlenceli bunun?

Sanki oyunu alınca siz de kız arkadaşınızın poposuna vuracaksınız! Ne kadar sapıksınız. Bu terbiyesiz reklamı eleştirenlere niye kızıyorsunuz ki. Neden bu reklamı kınayanlara "git sütünü iç" gibi bebeksi laflar sokmaya çalışıyorsunuz? Artık gözünüzü açın: Birçok şirket günden güne ahlakımızı bozmaya çalışıyor.

Sen de yorum yaz