Oynat Windows 7 Pre-Beta - 2 Windows 7'nin nasıl çalıştığını merak mı ediyorsunuz? Sorularınızın cevabı bu videolarda gizli! (2/3)

Windows 7 Pre-Beta - 2

Windows 7'nin nasıl çalıştığını merak mı ediyorsunuz? Sorularınızın cevabı bu videolarda gizli! (2/3)

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ben baktım hiçbirşey göremedi ben windows vista nın gelişmişi olmasını isterdim yeni özellikler olmalıydı bu hiç iyi değil

daha henüz beta sürüm bile değil ve ayrıca çok şık ve iyi olmuş kafadan hemen yorum yapıyosunuz. önce bir gelsin ondan sonra windowsi çin iyi kötü tartışması yaparsınız... belli xp yi zor kaldıran makineye kurucaksınız windowsu sonra diceksini bu ne biçim işletim sistem.... kesin böyle olacak..

bazı oyunlar gibi geliştirdikçe kullabilirliğin düştüğü işletim sistemleri. mac kullanıyorum allah win cilere sabır versin.

Çok değişik yorumlardı. Neyse benim gördüğüm şey : HIZ!
Makinenin konfigrasyonu mu çok iyi yoksa win7 mi çok hızlı çalışıyor onu burdan bakıp söylemek zor.

Önemli olan performansı.vidyolardan sadece görsel fikirler edinebiliriz.o da vistadan biraz daha iyice ve göze hoç geliyor.Performans ve xp donanımına uyumluluk önemli.yoksa vista gibi tepki çeker.

BEN DE MU MAC'CİLERE UYUZ OLUYOM..DOĞRU DÜRÜST BİR PROGRAM KULLANAMA, ARAYÜZÜ DEĞİŞTİREME, GÜVENLİ DENİYORDU ARTIK ODA YOK,EEE.. SIRF GÜZEL GÖRÜNÜYO DİYE 2 TANE SUPER PC PARASI ÖDEYİP SAĞDA SOLDA WINCILERE SABIR... ASIL SANA SABIR...MATRIXTE MORPHEUSLA TANIŞMAMIŞ NEO GİBİSİN.....

Sen de yorum yaz