OSMAN BAĞÇEVAN

windows ram kullanımını düşürün!

ram kullanımını düşürün!

windows, ram kullanımını düşürün..özellikle windows 7 ve vista için yapmanızı tavsiye ederim...

programı buradan indirin..
http://download.cnet.com/Advance ... 086_4-10407614.html

kurulumu yaptıktan sonra programı açın ve ''Çare!'' nin altında ki ''Yardımcı Programlar''a tıklayın..
yanda  açılan simgeler den ''Game Booster'' e tıklayın...ilk açıldığında
http://download.cnet.com/Advance ... 086_4-10407614.html
bu siteye girecek , bu siteden ''Free Download'' a basıp programı indiriyoruz ve kuruyoruz.

artık Advanced SystemCare den yardımcı programlarda ki Game Booster e tıkladığımızda
direk sistemi hızlandırmak için pencere gelecek..


''Oyun Kipine Geç!'' e tıkladığımız zaman sistemimizi optimize ediyor, gereksiz programları kapatmamızı
sağlıyor..ram de %6 lık bir performans artışı sağlıyor..
Windows Bakımı bölümünde taranan sorunlar:
Spyware Kaldırma:Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tarayan ve silen bu bölümsayesinde bilgisayarınız hem daha güvenli hem de daha hızlı olacak.
Kayıt Düzeltme:Bu bölüm sayesinde Sistem Kayıt Defterinizdeki sorunlu ve alakasızkayıtlar bulunup silinir ve bilgisayarın hızında artış yaşanmasısağlanır.
Gizlilik Süpürme: Birçok program enson çalışılan dosyaları "geçmiş" adı verilen bölümlerde kullanıcılarındaha kolay ulaşmaları için saklar. Ancak bu dosyalar ve internettarayıcıları çerezleri, geçmişleri bilgisayarın hızını yavaşlatan enönemli unsurlardır. Bu bölüm ile sistem bu dosyalardan arınarak dahahızlı hale gelir.
Çöpdosya Temizliği:Bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyalar sisteminyavaşlamasına sebep olur. Çöpdosya Temizliği bölümü bu dosyaları bulurve sistemden temizler.
Sistemi Tanıla bölümünde taranan sorunlar:
Sistem Eniyileme: Sistem optimizasyonu için kullanılan bu araç ile bilgisayar performansının arttırılması sağlanır.
Güvenlik Savunma:Bu bölüm ile Spyware, Adware gibi yazılımların bilgisayarınızakurulmasına engel olabilir ve bilgisayarınızın bu tür zararlıyazılımlara karşı güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Disk Birleştirme:Birçok bölümlere ayrılan ve bu sebeple oldukça yavaşlayanbilgisayarınızın disk birleştirme işlemi sayesinde performansını ilkgünkü gibi yapabilirsiniz.
Güvenlik Analizi: Windows Güvenlik Duvarı gibi araçları tarayan bu bölüm sayesinde bilgisayarınıza sızma tehlikelerini ölçebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
 Bilgisayarınızdakiyavaşlamalara, donmalara, program kilitlenmelerine ve tehlikeligirişlere karşı oldukça etkili olan bu program ile bilgisayarınız ilkgünkü gibi güvende ve hızlı olacak. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan buprogram ile bilgisayarınızı kanatlandırabilirsiniz.

Program tamamen ücretsizdir ancak Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Ve bunun sonucunda programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.
PROversiyon özellikleri: Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tümişlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamenunutabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayanprogram ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Veayrıca daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilirve sisteminizi optimize edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Game Booster gerçekten harika. Özellikle "oyunu birleştir" komutuyla oynadığım oyunu birleştirip denedim oyundaki takılmalar gecikmeler yok oldu.

te?ekk?rler,i?e yarar..

osman baçevan senin bu buluşların süper sen devam et böle şeyleri aramaya bizde kullanak:D:D

Oyun oynayacağımız zaman illa yapmamız gerekir mi bunu? Yoksa sistemi düşük olanlar için mi? 4 GB ram var bende, yapmamı tavsiye eder misiniz? XP için olan programlardaki gibi optimize derken hepten mahvetmesin pc'yi :)

sizin xp için optimize programları dediğiniz gerçekten ,berbat ötesiydi..
merak etmeyin bu onlardan değil..

4 gb ram olduğunu sölemişsiniz..şu anda ki oyunlara göre 4gb yeterince iyi..ama yeni çıkacak oyunlarda,özellikle ram isteyen oyunlarda bu yöntemi kullanabilirsiniz..

işletim sisteminiz vista ve win 7 yse ve ram kapasiteseniz düşükse kesinlikle yapmanızı tavsiye edem..
xp içinde faydalıfakat vista veya win 7 ye göre karşılaştırma yaparsak en son xp de kullanın derim..

Advanced SystemCare 3.3.4 pro versiyonunu kullanıyorum pc mallaşınca çalıştırıyorum en az 20mb gereksiz dosya 2 yada 5 tane hatalı dosya en önemlisi internetten gelen Spyware leri yok etmesi hatta disk birleştirici bile var işlem bittikten sonra benim xp kanatlanıyor sanki birde bu programın sağ köşesinde ek hizmetlerede akıllı ram kullanıcı bile var ayarlıyor yada siz manuel yapıyorsunuz performans süper oluyor p4 şilemci 512 remle bu hız süper bide 4 gb. remle bu hızı düşünün selametle

arkadaslar oyun kipinde normal kullanımınız bile hızlanıyor ve keyif almaya baslıyorsunuz

Çok eskiden beri yavaş olan pclerde kullandığım bir yöntem gayet başarılıdır tavsiye ederim.

arkadaşlar bu program windows 7 de çalıştırıldığında güvenlik analizi hataları weriyor.program pc deki çoğu şeyi korsan yazılım olarak görüyor.xp de böle bişi yoktu windows 7 de böle bişi çıktı anlaamdım.

güvenlik hatalarını sadece sizde vermiş sanırım..sorununuz varise sitemize üye olup , istediğiniz soruyu sorabilirsiniz...

Teşekkür ederim uzun zamandır bende ağır sistemlerde bu programı kullanıyorum ve bayağı faydası oluyor.

cok güzel bir program tesekkürler

gerek yok bu programa win7 de uykumoduna geçin ve çıkın ram kulanımının ciddi sekilde düştüğünü görürsünüz ve birdahaki restarta kadar artmaz. zaten win7 de bunada gerek yok ram kulanımı zaten siz oyun oynarken ram ihtiyacı fazla ise gereksiz servisleri kapatarak ciddi şekilde oyununuza ram takviyesi yapıyor.

Sen de yorum yaz