10 adımda torrent hızınızı katlayın!Torrentçiler için ISP'nin önemi

1 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

ne indirion kamil...

torrentler iyide bazen güvensiz oluyor çünkü onlar virüslü oluyor dikkat edersek bu sorunuda yeneriz birde güçlü olan antivirüsler kullanmak gerek...

'Ne indirion Kamil?' esprisine koptuk bu arada.

bu anlatım bence çok kötü. hiç bir açıklama yok resimlerin kimisi gözükmüyor bile. hangi program anlatılmış ne yapılımış hir bir şey anlamadım

Windows kullanicilari, ne yaparsaniz yapin Cfosspeed yuklenmeden Torrent hizlanmaz. Windows aptal sistemdir, kendi isini kendi goremez. Bu yuzden ona 3. parti program kurmaniz lazim ki adam olsun. Internet islemlerini hizlandirmanin en iyi yolu da Cfosspeed yuklemek.

Önerdiğiniz 10 adımda torrentinizi hızlandırın bölümünde 9. adımdaki dosyayı indirmek istediğimde, bilgisayarımdaki PANDA INTERNET SECURITY 2009 hacker aracı algılıyor. Adı da; EvID Göz yapalım derken kaş çıkarmayalım ?

eee kayda deger hic bise anlatilmamis....

bunu sitelerde yapıyor

denileni yaptıktan sonra indirme hızım daha da yavasladı keşke ayarları hiç değiştirmeseydim

torrent kadar deil ama

tüm anlatılanları uyguladıktan sonra indirme hızım 80-104 kb/s oldu emeği geçen arkadaşlara teşekkürederim..

torrent sisteminin bazı kuralları var. paylaşmazsan alamazsın. indirme hızını katlamak ancak iyi torrent (seed/peer sayıları v.b.) bulmak ve hızlı internet kullanıcısı olmaktan geçiyor. Burada anlatılanlar sadece birkaç numara. Zaten kontrollü bir torrent kullanıcısı iseniz, bunlar 20kB/s den fazla hız artışı sağlamayacaktır.

valla benim indirmedeki tek sorunum torrentin kalitesinden oluo yoksa 2,5 mb/s indirio

TTNet olduğu sürece istediğini yap, bir şey değişmez.

benimkisi en fazla 650 kb/s oldu

ne kadar seeder o kadar speed :)

@21 Ara 2013 21:12 seed nasıl yapılır ?

seed nasıl yapılıyor

bu ne saçma bir site la her sayfa ayrı ayrı yorum sistemine sahip :/ neyse zaten anlattığınız şeylerde bir şey bilmediğinizi anlatır cinsten söyledikleriniz hiç bir şey ifade etmiyor.. Torent hızını arttırmak için gerekenler. 1) Hızlı bir internet 2) Hızlı bir hdd ve ram(internetiniz ne kadar hızlı olursa olsun eğer hdd ve ram yazım hızları düşükse internetin hiç bir anlamı yoktur) 3) Hızlı gönderim yapabilen seed yada peer kullanıcıları.

Ya bende resimdeki menu gelmiyo

Allah razı olsun kardeşim 60 kb/s den 260 kb/s ye çıktı artmaya devam ediyor

Sen de yorum yaz

Torrentçiler için ISP'nin önemi

İnternet üzerinden dosya indirme(download) ve gönderme(upload) hızlarınızın maksimum seviyesini ISP'niz belirler. ISP'lerin pek çoğu ise spesifik oranlarda upload ve download hızlarına izin verirler. Bu nedenle bu adresten ilk olarak ISP'nizin durumunu öğrenmenizde ve dolayısıyla upload ve download hızınızı öğrenmenizde fayda var.