5 harika akıllı saat!I'm Watch

1 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

i'm Watch şuan AkilliSaat.tv de 899 TL den satılıyor.

Çok pahalı onun yerine başka şeyler alınabilir. Mesela Sony'nin akıllı saati + Sony'nin wifi kulaklığı...

bu model güzeldir ve daha yeni üretim ve yeni modeldir,öteki modeller çok cirkin.?fakat marka ve modeller pazarlar'da çoğalinca Tabeki fiyatlar'da 100 ve 50 liraya kadar incektir.

Bunları yeni teknoloji gibi tanotan sitelere uyuz oluyorum samsung para veriyor herhalde bunlara akıllı saat yeni teknoloji değilki sony daha xperia arc zamanında yaptı bunu aşağı yukarı en az 2 yıllık teknoloji

Evet güzel model. Ama hemen üstüne atlamamak lazım. Çok çeşit çıktı ve çıkmaya devam ediyor. Bugün yarın ortalık dahada alevlenecektir. Farklı çeşitlere bakmak istersen ben sürekli http://www.akillisaatler.com adresini takip ediyorum, sizde edebilirsiniz.

motorola hoş duruyor

Dışkı böcekleri taze dışkıları tercih ederler, insan oğlu da ayni, en yeni cihazı almak için can atıyorlar.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/appscomm-p1-bluetooth-akilli-saat-115577465

Motorola tasarım olarak çok hoş bir saat. Ekranın alt kısmında bulunan deadscreen sorunu çözülürse çok satar. Bu tarz akıllı saatleri www.teknolo.com adındaki akıll teknolojiler üzerine açılan siteden de takip edebilirsiniz.

Sen de yorum yaz

I'm Watch

İtalyada tasarlanan lüks bir saat olan I'm Watch'ın en temel sürümü 499 dolar. Ancak beyaz altınlarla kaplı bir saat isterseniz, 19.990 doları gözden çıkarmalısınız.

1.5 inç'lik LCD ekrana sahip cihazın 400MHz'lik bir işlemcisi, 4GB'lık depolama alanı ve Bluetooth bağlantısı bulunuyor. Cihazda kare ekrana göre düzenlenmiş bir Android 1.6 çalışıyor. Özellikler size düşük gibi gelmesin, I'm Watch boyutuna ve diğer saatlere göre gerçekten iyi özelliklere sahip.