Adı duyulmamış 31 harika uygulamaRecuva

1 / 31

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

bunu duymayan kaldımı ki

13 ü çoktan benim kullanım alanımda diğerleride pek işlevsel programlar değiller üzgünüm konu çok gereksiz.

Sayın "ukala ziyaretçi"ler siz biliyordunuz - biliyorsunuz - kullanıyorsunuz diye benim gibi birşeyler öğrenmeye çalışanlara gölge etmeye hakkınız yok. Bilgi paylaştıkça faydalı olur. Bu sitede bunu yaptığına göre saçma yorum yapmanında anlamı yok sanırım...

Ben İnternet'te yazılanların büyük çoğunluğuna güvenmiyorum.Ben şimdiye kadar yüklerken ve kurarken ne kadar dikkatli olmaya çalışsam da şimdiye kadar hep dijital imzalı olmasına dikkat edip çok program yükledim fakat dijital imzalı,güvenilir yayımcı denilen programlar da bile bir çok şüpheli ya da zararlı durumlar gördüm.İnternet'te daha bizim bilmediğimiz ne oyunlar ne casus yazılımlar dönüyor.Şu an da bilgisayarım hem deneme hem de serbest yazılım olan bir çok güvenlik yazılımlarınca taranıp sonuç temiz olsa da şu an da veya şimdiye kadar bir çok casus yazılımlarca izlenmediğimi garanti edemem.

bence gayet yararlı olmuş.ortanın üstü bir bilgisayar kullanıcısı olarak diyebilirim ki birkaçını bilmiyordum birkaçını da unutmuşum. tşkler chip,gerçekten de ukalalığa gerek yok bu arada.

ücretli bir uygulama nasıl oluyoda ücretsiz diyorlar ben indiremedim.

neden 31 ??????? :)

520 ye oyun yuklenmiyor

recuva süper birşey.

Sen de yorum yaz

Recuva

Ücretsiz bir uygulama olan Recuva sayesinde MP3'ünüzden, dijital kameranızdan ya da bilgisayarınızdan kazara sildiğiniz verilere yeniden kavuşabilirsiniz. Kayıp dosyalarınızı kolaylıkla geri kazanabilirsiniz.

İndirin: Recuva