Bilgisayarınıza güvenlik kalkanı kurun!Güvenlik ağınızı biraz daha genişletin

1 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Arkadaşlar. Mutlaka kurun. İyi bir program. 1 yıldır kullanıyorum.

Spyware Doctor programıylaaynı diğilmi ya

Norton'daki sonar da aynı işi görüyor.

ben neden indiremiyorum :( yardımcı olabilirmisiniz rica etsem tşk

ben neden indiremiyorum :( yardımcı olabilirmisiniz rica etsem tşk

get free ye tıkla
dowland tıkla
indirilir

ad aware se kullanın derımm

ad aware se kullanın derımm

hiçbirşey bulamasında zamanla pc iyice delirsin diyemi öneriyorsunuz!

bence en iyisi kalkan doğru bir fikir

ya arkadaslar nerden yükleniyor bu

Herşeye çook karışıyor böle programlardan nefret ediyorum biraz mantıklı bir koruma önerseniz daha iyi olur bence güvenlik programlarla sağlanmaz hiçbir zaman gene iş kullanıcıda bitiyor derim.

avasttan şamayın bence süper bi program full güncelleme yapıyor ve yeni çıkan virüsleri tanıyabiliyor

bence avast güzel.ama bu programı kötüleyen arkadaşlara sesleniyorum:emeğe saygı bence beyenmediyseniz silin kaldırın

threatfire yükledim nod32 virüs alarmı verdi kendi sitesinden ve başka sitelerden de yükledim gene aynı

arkadaşlar virüs programı kullanıyorsanız hangisi olursa olsun lisanslı ve güncel olanan virüs programı en iyidir yok o iyi b kötü olmaz önemli olan nasıl kullandığındır.

anti virüs koyup her şeye karşı çıkacağına güvenliksiz kullanırım daha iyi zaten önemli hiç bi şey yok ne banka siteleriyle uğraşırım ne gizli dosya barındırırım.virüs girerse bilgisayara fomat atarım oyunlarım silinir onlarda zaten dvd lerde yani anti virüs falan işim olmaz

bilgisayarımı sawas aracı olarak kullanmıyorum . guwenlık kalkanı kurmama gerek yok:S

EMEGE SAYGI ARKADASLAR...ADAM IYILIK ETMEYE CALISMIS ISTER YAPIN ISTER YAPMAYINN ALA ALA

bi iyilik bu kadar suistimal edilebilir ister kullanın ister kullanmayın emeğe saygı

11 yıldır bilgisayarlarla haşır neişirim ve bir internet kafeciyim. Hepinize tek tavsiyem bir bilgisayar internete bağlanıyorsa eninde sonunda virüs malvare trojan mutlaka yer . bankacılık ve buna benzer id password lerınızın olduğu işlerinizi bir tane laptop yada düşük donanıma sahip ama yalnızca özel işlerinizi görmek üzere birtane pc niz olsun. diğer pc lerinizden istediğinizi yaparsınız ama özel pcnizde şifre gerektiren işlemlerinizi yaparsınız. antivirüslere de çok güveneyim demeyim 5 yıldır lisanslı antivirüs yazılımı kullandıgım halde antivirüslerin dahi silemediği kamyonla virüsle karşılaştım. Virüslere karşı en güzel çözüm makinenizi sıfırdan birkereliğine kurun ve imajını alın veyahut GHOST unu alın . Herhangi birşeyden huylandığınız an hemen imajınızı yenıden yükleyin. Hadi kolay gele virüs antivirüs olayı çok kafanızı meşgul etmesın insanı paranoyaklaştırıp lisanslı yani ücretli güvenlik yazılımlarına yönlendiriyorlar bu yazılımların %75 den fazlasına gücünün yetmediğini de belirtmek isterim.

@14 Tem 2009 16:45 katılıyorum

1.5 yıldır avast kullanıyorum.kayıtlt ev kullanıcısıyım.14 aydırda son attığım formatla devam ediyorum.dünyanın het türlü sitesinede girip çıkıyorum.şu ana kadar yakalayamadığı virüs ,trojen olmadı.günlük güncelleme yapıyor.açılışta firefox,u biraz kasıyor ama sonra gayet hızlı devam ediyor.denemenizde fayda var.kullanınca farkını anlayacaksınız.

bilgisayarımı sawas aracı olarak kullanmıyorum . guwenlık kalkanı kurmama gerek yok:S

---------------------

Süpersin baba a koptum zuhaha :)

Alıntı : 1.5 yıldır avast kullanıyorum.kayıtlt ev kullanıcısıyım.14 aydırda son attığım formatla devam ediyorum.dünyanın het türlü sitesinede girip çıkıyorum.şu ana kadar yakalayamadığı virüs ,trojen olmadı.günlük güncelleme yapıyor.açılışta firefox,u biraz kasıyor ama sonra gayet hızlı devam ediyor.denemenizde fayda var.kullanınca farkını anlayacaksınız.
___________
Şey yazmışsınız hiç yakalayamadığı virüs yok diye peki bunu nerden biliyorsunuz eğer yakalanmadıysa :D XD

Virüsleri yazan hackerlar aynı zamanda bilgisayar proğramcılarıdır.Giremeyecekleri bilgisayar ve proğramlar yoktur.Bir koşulla:Dünyada kullanılan hostlardan ve ağlardan ayrı bir sistem kurmak koşulu ile.Eğer öyle olsaydı internette malware,trojan(reklam )olayı olmazdı.

Sen de yorum yaz

Güvenlik ağınızı biraz daha genişletin

İlk olarak size Threatfire isimli, kullanıcıların pek de aşina olmadığı bir yazılımdan bahsedeceğiz. Threatfire, sisteminizde kurulu bulunan mevcut güvenlik yazılımlarıyla beraber çalışan ve diğer antivirüs araçlarının aksine malware'leri tespit etmek için herhangi bir imzaya ihtiyaç duymayan etkili bir yazılımdır. Söz konusu yazılım, arkaplanda sessiz sedasız çalıştığından kullanıcıların kafasında şu şüphe ortaya çıkabilir: Bu yazılım gerçekten de işini iyi yapabiliyor mu? Yoksa sistem kaynaklarını yok yere kullanan yazılımlardan sadece biri mi? Threatfire, genel olarak size iş bırakmadan arkaplanda çalışmaya devam eder ve şüpheli bir malware'nin tespit edilmesi esnasına kadar da sizi hiçbir şekilde rahatsız etmez, arkaplanda sessizce çalışır.

Download:Threatfire

 

Turhost