Bu PSP çok iş yapar!OLED ekranlı yeni PSP2

1 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

SONY zaten hep bizleri şaşırtmayı kendine hedef edinmiş durumda. Eğer böyle birşey gelecekse millet değil 1 gün, 1 hafta öncesinden sıraya girer almak için.

Bence psp nin oyun anlayışına uymayan bir tasarıma sahip. ekran hoş ama oyun oynamaya imkan verecek bir tutuşa sahip değil tutulan kısmın yuvarlak oluşu dezavantaj. ekran dokunmatik olur ve hareket algılaıcısı olursa durum değişir. boşuna kimse heveslenmesin sony böyle bir ürün çıkarmaz.

Ben gelmemişse bile param tam olsa alırdım herhalde (param olsa ben xbox, ps3 ve tüm psp leri alırım amaa. Ammaan en iyisi yüksek performans bilgisayar alırım :P)

oldukca kötü bence millet şimdikilerde ölü piksel sıkıntısı yasıyor. o ekran katlanıp acılmaktan kimbilir ne hale gelcektir.. neyseki boyle bişi yok... : )

ya ne alakası var katlanıp açılmasıyla pixeller ölecekmişmiş.. zaten katlanabilen bir ekran o ona müsait birşey.. özelliği o :)

bu bence olanagı zor bir sey ama ben bunun cıkmasına uzulurum cunku ben psp1004 sahibiyim ve benim makina zaten oldukca deer kaybetti bunu fiyatını ucururlar herhalde ama

superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

2 yıldır bu resim dolanıyor int te böle bişi olmicak belki 10 yıl sonra olur bunu neden yayınladınız anlamadım...

Sen de yorum yaz