Bütçeye uygun 5 işlemci1. AMD Athlon II X2 250

1 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

124tl ucuz mu oluyormus

ben bunu kullanıyorum güçlü bir işlemci.. bana yetiyor en azından.. açıklamadada dedigi gibi hd videolarda oldukça başarılı.

Benim işlemci de bu. Zaten ağır işlerde kullanılmassa normal bir ev kullanıcı için yeterde artar. Fiyatı 124 lira bide yanına gtx450 alınırsa oda 240 lira 1-2 sene tüm oyunlar oynanır.

bunu bende kullanıyorum, aşırtma ile 3.80 oluyor.
default haldeyken bile çoğu oyunlarda intelin 4 çekirdeklerini geride bırakıyor.

bende bu işlemciyi kullanıyorum gigabyte anakartla dual kit remle bide iyi bir ekran kartıyla her türlü oyun hd videoları akıcı bir şekilde destekliyor sistemveri yolu hızıylada günlük işlemlerde mükemmel performans veriyor amdnn f/p oranı yüksek güzel işlemcilerinden birisi

AMD Athlon II X2 250 bende kullanıyorum zorladıgımda bile kendini bırakmıyor yeni nesil oyunları oynuyrum teklmiyor bile ati radeon hd 7870 beraber kullanıyorum crysis serisini kaldırabilecek ve güçlü bir işlemci

arkadaşlar bende amd fx (tm)-4100 Quard-core processor 3,60 ghz var nasıl iyimi kötümü ?

Bu liste de neden core 2 Quad işlemciler yok ?

Sen de yorum yaz

1. AMD Athlon II X2 250

Fiyatına göre sunduğu yüksek performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran AMD Athlon II X2 250, her ne kadar yeni nesil sistem canavarı oyunlarda teklese de, HD videoları oynatma konusunda bir hayli başarılı bir işlemci.

Ürünün hepsiburada.com'daki fiyatı: 124 TL (KDV Dahil)