Firefox işletim sistemi testte!Firefox OS testi: Ana ekran

1 / 35

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Firefox yıllarca tüm dünyadaki kullanıcılarını kandırıyor hem sistem kaynak tüketimi hemde bir süre sonra ie gibi yavaşlaması benim gibi software tester uzmanları için bir anlama ifade etmiyor. Bir şeyi kabul edelim Browser yazılımı sektöründe en hızlı web browser SAFARİ dir!.. Yazılım hızına müteakip tutarsız davranışlar sergilemektedir özellikleede dil uyuşmazlığı en çarpıcı tutuarsızlığıdır!

şu an google chrome ve yandexten hızlı webbrowser yok

@25 Nis 2013 15:27 Sana öyle geliyor çünkü diğer browserleri kullanmıyorsun...

Üstaf safari kendi kendine kapanıyor o ne olacak :)

bunların işletim sistemini kullanmak? oldu :) zeki mürende bizi görecek mi?....

@24 Mar 2013 21:19 Piyasa kızışıyor. Harika ! Önce Windows Phone şimdi de Firefox OS. Rekabet artınca da daha kaliteli ürünler kullanacağız.

@24 Mar 2013 21:19 Bunların dediğin ?? Gören amcaoğlu sanır :)

Android'ten simgeleri, iOS'tan ana ekran ve menu tasarimini, Windows Phone'dan kutucuklar almişlar. Hepsini kariştirmişlar olmuş Firefox OS. Daha kat edecegi cok yol var

@15 May 2013 15:25 sende kendi çekirdeğini geliştir

@14 Eki 2013 19:25 İyi demişsin

@14 Ekim 2013 19:25 cekirdek olarak (kernel) android kullaniyorlar zaten. Android kerneli de linux kernel'inin modifiye halidir. Yalnizca kullanici iseniz teknik konulari fazla elestirmemelisiniz. Bu arkadas gibi OS'u kutucuklar, simgelerden olusuyor saniyorsaniz bunlari elestirmeniz cok normal.

en hızlısı google chrome

@19 Haz 2013 19:24 Yolunumu şaşırdın yavru kurt. Firefox işletim sistemi çıkarmış, sen Google Chrome hızlı diyorsun. Doğru, bencede Chrome daha hızlı ma bu bir işleim sistemi, browser değil.

@19 Haz 2013 19:24 Ne alakası var konuyla. Boş bulundun sanırım. Meşgul etme burayı. Biliyorsan yaz bilmiyorsan sus ve öğren.

mozilla kafaya takarsa android mandroid wp ipho dinlemez ezer geççer

bildirim çubuğu wp dan

olum alayınız malsınız chrome unda chrome os u var biligisayarda maus a 2 tık yapmakla bu işler olmaz kapı orda sapı orda ;)

Telefon turkcell'in uyduruk telefonu ile aynı. Yani bu cihaza firefox os yüklenebilir.

tabiki en iysi mozilla

Resme bakınca aklıma galaxy y ve ace geldi

bu mu test simdi 3 kelime yaz cok tiklansin google reklami parasi al insanlari kandir Bravo

Sen de yorum yaz

Firefox OS testi: Ana ekran

Mozilla, kendi akıllı telefon işletim sistemiyle cep telefonu pazarında bir yer edinmeye kararlı. Yeni işletim sisteminin çalışan ilk örneklerinden birisini sizler için test ettik. Elimize geçen modelin üreticisi ZTE. Telefonun Android için tasarlandığı, ekranın altındaki üç tuştan anlaşılabiliyor. Firefox OS sadece ortadaki ana tuşu kullanıyor.