Galaxy Note 3, Galaxy Gear ve fazlası...Samsung Galaxy Note 3, Galaxy Gear ve fazlası...

1 / 25

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

syn yorumcular ve takipçiler !! Piyasada bulanan ve bulunmayan hiç bir telefon ve iphoneler dahil.....sony z ultra,nın yerini tutamaz. dünyadaki bütün telefonlar test edilsin......hiç birisi sony z ultra,nın önünde ve ötesinde değildir. ...................... en iyi telefonları TEST ETTİLER..ne bugünkü iphone,ne note 3 ve evvelkileri,ne htc.serisi,ne lc..ler ve diğerleri SONY Z ULTRA,yı TEST,TE GEÇEMEDİ.. HELAL OLSUN SANA........SONY... AYNI KATAGORİDE VE ÖZELLİKTE 6.4 İNÇLİK TELEFONU 6 İNÇ YAP VE KAMERA YANINA FLASH KOY VE PİLİNİDE 3500.MAH.YAP UMULURKİ,,,,DÜNYADA EN ÇOK SATAN SEN OLACAKSIN..SONY..UYAN. .............................. ya sony z ultra alacaksın...veya 33.00 Nokia alacaksın. ikiside telefon..ama Nokia 33.00 124 murat...sony z ultra...SON MODEL FERRARİ..VE BENZERLERİ.. tercihini yap..!!!!

yörü get kardeşim.....

Samçung Salaxy Etch-A-Sketch 3'ün dünyanın en berbat telefonu olduğunu herkes bilir! Çünkü herkes bundan daha ucuz, daha hızlı, daha güzel ve daha konforlu bir cihaz biliyor: LG G2.

sony z1 ise 3B

kendi küçük dünyalarında konuşan arkadaşlar gözünüzü açın ve Samsungun Dünya çapında bir marka olduğunu görün tek bi modelle kıyaslayamacağınızı algılayın :)

Aynen öyle Sony en iyisi Bende Xperia Z var şu ana kullandığım en iyi cihaz:

kedi ulaşamadığı cigere mındar dermiş :) lg ve sony trollerinin yaptığıda bu

Sen de yorum yaz

Samsung Galaxy Note 3, Galaxy Gear ve fazlası...

Samsung'un Galaxy Note 3, Galaxy Gear ve fazlasını tanıttığı Unpacked etkinliğindeydik. İşte etkinlikten en güzel kareler...