Gelmiş geçmiş en çirkin 10 telefon!Samsung NPH-N270 Matrix

1 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Samsung çirkin telefon yapmaya üstüne yok

@12 Mayıs 2015 15:42 Senin tasarımların çok hoş herçekten. Bu arada, paintte çevirmeli telefon çizebiliyormusun sen : )

@12 Mayıs 2015 15:42 Ne alaka? Samsung'un tasarımları gayet güzel.

"gelecekten gelmiş gibi görünen" Merak ettim bu cümledeki gelecek ifadesini neye göre belirlediniz. Bu telefonun gelecekle filan alakası yok. Gelecekle tek ilgisi Doctor Who dizisindeki Cybermen karakterinin cep telefonu olmak olabilir. Samsung her zaman tasarım konusunda sınıfta kalıyor. Android olmasa bu kafayla telefon satamazlar.

@12 Mayıs 2015 15:43 Ya sen neyin kafasını yaşıyorsun bu telefonun nasıl gelecekle falan alakası yok? Bak bakalım bu telefon bugünün tasarımına uygun bir yapıda mı? Ayrıca o bir betimlemedir ve "Gelecekten gelmiş." denmemiş "Gelecekten gelmiş gibi görünen." denmiş.

@12 Mayıs 2015 15:43 Sen telefonu tasarımı için mi alıyorsun? Tasarımı için telefon alacaksan git antika al.

internete girerse sorun yok

Benim hoşuma gitti çok ilginç

Vertu'ların hiç bir modeli güzel değil. Üstelik fiyatı da binlerce dolar. Sanki özellikle zevksiz Arap şeyhleri ve eşleri için yapılmış gibi.

Bu telefonla ilgili hatırladığım film yapımcılarının tasarımı belirlediği ve tüm markalara tasarımı gönderdiği ve markalar içinde sadece samsungun bu tasarımı hayata geçirebiliriz dediği ve bu telefonun o şekilde ortaya çıktığı gerçeğidir. Biraz daha araştırma yapmak şart sanırım.

Telefon mu? Daha çok elektro şok aletine benziyor.

Sen de yorum yaz

Samsung NPH-N270 Matrix

İlk Matrix filminde ikonik Nokia modeli 8100'ü başroldeki karakterin elinde görmüştük. Nokia'nın bu harika reklam sayesinde büyük prestij kazandığını kabul etmek lazım.

Matrix Reloaded'in vizyona girmesiyle birlikte bu defa Samsung şansını denedi ve Matrix ismiyle füturistik bir telefon tasarımı yaptı. Ancak 500 dolarlık telefon o kadar sert ve çirkin görünüyordu ki, çok az insan onu satın almaya cesaret edebildi.

Zaten şunu kabul etmek lazım ki, insanlar gelecekten gelmiş gibi görünen ve bugünün değerlerinden çok farklı, çok uç noktadan görünen tasarımları kolay kabullenemiyor. Samsung'un Matrix tasarımı da bu muhafazakarlığın kurbanı oldu.