Hack'lenmekten kurtulmanın 7 'sağlam' yolu!Sinyal engelleme torbası

1 / 7

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Ne diyeyim bu kadar da paronayak olmamak lazım :DDD

Hadi gidip paranoyaklık yapıp bunu aldım diyelim de, ben asıl benim Telefonumdan ve tabletimin sinyaller ile veri aktarımından bişeyler kapmaya çalışıp oraya böyle bir sistem kuran o asıl PARANOYAK'ı merak ediyorum.

iyi de telefondan çıkan tüm sinyalleri öldürürsek veri alıp gönderemeyiz, sinyalleri 610 dolarlık bu torbayla örtmek yerine kullanmadığımızda telefonu kapatsak daha mantıklı ve hesaplı olmaz mı?

Bir de bu gibi cihazlarda gerektiğinde sadece kablosuz iletişimi kapatıp diğer özellikleri kullanma gibi bir seçenek yok mudur?
Yanılmıyorsam bazı telefonlarda "uçuş modu" diye bir özellik bunu sağlıyordu.

yeni tablet alırım abi ne kasıcan

telefonu tableti kullanmıyorsan kapatır veya uçak moduna alırsın. kullanıyorsan da sinyal kesileceği için zaten telefonla konuşamazsınız :)

Sen de yorum yaz

Sinyal engelleme torbası

Telefonunuz ve tabletinizin sinyaller ile veri aktarımı yaptığını unutmayın. Bulunduğunuz yerdeki birinin verilerinizi veya aramalarınızı gözetlediğini düşünüyorsanız, bu torbaları kullanarak telefonunuzdan çıkan tüm sinyalleri öldürebilirsiniz. The Black Hole Faraday adındaki bu torbayı yaklaşık 610 dolar fiyat karşılığında satın alabilirsiniz.