İlk Android cebi HTC Dream'in çok özel resimleri

1 / 8

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

bununlamı iphone e rakip olmayı planlıyorlar
sanki 70 li yılların teknoloji tasarımları gibi garip bi alet

bu telefonla iphone'a rakip olunamaz bence de. Gelse de alsak artık iphone'u. umarım yurtdışı fiyaıyla gelir.

Çok hoş bir telefon. Kesinlikle i-phone'a tercih ederim.

Light takoz diyebiliriz uzaktan bakarak.
Bir de yakından gördüğümüzde bu kadar ihtişamlı anlatımı daha iyi anlarız.

Yinede Iphone'a rakip bu segmentte yok gibi.

kaç metre kalınlığında gerçekten merak ettim :D

ya bu iphone iphone diye büyüttüğünüz olay sadece multitouch dan ibaret. alette flash desteği bile yok birde 3g telefon olucak. istediğiniz müziği arama zili olarak atayamıyosunuz arama zili atamak için illa applestore dan müzik satın almanız gerekiyor. koyala yapıştır yok. neredeyse bütün uygulamalar paralı. telefonu alıp adam gibi bi hale getirmek için telefona verdiğiniz para kadar bidaha vermeniz gerekiyo. berbat bir telefon iphone. bilmeden konuşmayın demesin kimse aha önümde duruyo utanıyorum milletin ortasında çıkarmaya. bi tarafı kırık 6600 da bile adamlar benim yanımda hava atıyo. adam istediği şeyi yapabiliyo tabi neden atmasın. istediği formatta film izliyo istediği an zil sesini değiştiriyo. bluetoothdan aldığı dosyaları bile istediği yere kopyalıyor bizde ezik ezik bakıyoruz. salak bi alet iphone.

6600 ı ilk çıktığında almıştım hala kullanıyorum yeni telefon almaya gücüm yetmesine rağmen 6600 dan vazgeçemiyorum.
arkadaşım gitti son modellerden bi telefon aldı benim kullanabildiğim programların yarısını kullanamıyor.

ben tasarımdan çok işlevselliğe bakarım ayrıca yaz günü terli ellerle telefon ekranını leke yapmayıda hiç sevmem bu yüzden elimle hatta iki elimi birden kullanıp iphone kullanmam yani bu resimde ürün bana daha çekici gözüküyor.

ayrıca dünyanın ild dokunmatik ekranlı telefonunu LG üretmiştir apple iphone resmen teknoloji hırsızlığı yaparak bu duruma geldi,bildiğim kadarıyla LG ile arasında mahkeme vardı.

tamam modası geçmiş bir telefon ama bence mp3 ve foto kalite kusuru dışında bir problemi yok.

i phone her zırta pırta para isterken android açık kaynaklı. şaştım i-phone rakip olamaz diyenlere.

ya telrfondan anladıkları saçma sapan saatlerce mesajlaşmak yada ilk defa gelişmiş bir telefon kullanıyorlar ağızları açık kalıyor.

hala kayan kapaklarla ugrasiyorlar, cihazlar daha maliyetli, iki kat daha agir. bunlarin hepsi yalnizca dokunmatik platform olacak.

@27 Eyl 2008 10:39 helal, taa 2008'de ince görmüş....

arkadaşlar n96 geliyor bekleyin ve görün:)

N96 saçma salak bi makına arkadaslar o kadar özellık var aletde ama symbıan işletim sistemı koymuslar resmen hayagucunu sınırlamaktan baska bırsey degıl ıphone 1 n96 2 en guzelı omnıa

genel görünümü için androidi harcayan arkadaşlar, içeriğe bakmak gerek görünüme değil. Zaten bir sürü telefon firması ile google ortak oldu. daha şık ve kibar bir telefonla içeriği harika bir telefona sahip olabileceğiz yakında. iphone çok telefonunu çok pahalıya sattığı yetmiyormuş gibi bir de neredeyse bütün uygulamaları için bir o kadar daha ücret istiyor. neden hala iphone? Papucunu çoktan dama şutladılar zaten.

iphone kalitesine bunlarin yetismesi sadece bi hayal yok satiyo türkiyede bilmem ama avrupada simdiden herkes almaya basladi bile

2016 dan selamlar magara adamları

Sen de yorum yaz