Verilerinizi bozuk disklerden kurtarınCD/DVD'lerinizdeki verilerinizi kurtarın

1 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Ben kullanıyorum,öneririm.6 dvd de kurtarmayı denedim,işe yaradı hepsinde.

Bn de deneyeceğim işe yararsa kendi sitemde de yayınlayacağım.Chip gerçekten işini biliyor.

Yansıtıcı (ayna) tabakası kısmen kalkmış optik medyalarda da
işe yarıyormu bu program ?

iş programda değil sadece ona uygun donanım olması lazım.yoksa bazit hatalar daki kurtarmalar haric önemli bir sonuç elde edilmez.

bence çok saçma windows harddiski görmüyorsa, bios görmüyorsa programda görmez mekanik hasara uğramış diskleri kurtaramaz. Zaten bu program çok basit daha prof. programlar var ücretsiz hemde. genelde harddsik mekanik hasara uğrar dosyaları okumaz acayip sesler çıkartır. onun haricinde yanlışlıkla sildiğin programı kurtarırsın ancak bu programlarla onlarda her zamana her şeyi kurtaramıyor.

@04 Mar 2011 12:22 kardeşim burada hdd'den bahsetmiyor, CD/DVD gibi ortamlardan bahsediliyor.Dediğin doğru fiziksel hasar görmüş hdd türü cihazları kurtarmak zor.Fakat ben bu programla yüzeyi baya çizilmiş cd/dvd'lerden veri çekmişimdir.

işe yarıyor.Cd içinde fotoğraf-müzik gibi veriler varsa kopyalama yarıda kesilmiyor sadece bozuk olan dosyalar kopyalanamıyor ama diğerlerini alabiliyor.Örneğin bir film (avi) kaydettiniz el kamerasından ama dvd çizildi.Normalde başka medyaya kopyalama hata verir ama bununla kopyalarsınız.Tabi bu amatörlere yönelik basit bir program yoksa birçok profesyonel data recovery programı var tabiki

Program işe yarıyor,tabi cd'nin aldığı hasara göre,baya bir zaman gerektirir.

Brlü HDD den veri kopyalaya bildiğim tek program.

Sen de yorum yaz

CD/DVD'lerinizdeki verilerinizi kurtarın

Öncelikle Roadkil'in Unstoppable Copier yazılımının işini fazlasıyla iyi yaptığını söyleyerek söze başlamakta fayda var. Resimde de göreceğiniz üzere gayet sade bir kullanıcı arabirimine sahip olan yazılım, 3.56 sürümüyle hasarlı CD/DVD'lerdeki önemli verilerin kurtarılması konusunda kullanıcıların işine fazlasıya yarayacak.

Download: Unstoppable Copier