Hakan Muhafız 3.sezon ne zaman? Hakan Muhafız 3.sezon oyuncuları kimler?

Netflix izleyicileri Hakan Muhafız 3.sezon ne zaman, oyuncuları kimler? merak ediyordu. Netflix'in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız'ın 3. sezonundan heyecanla beklenen ilk fragman yayınlandı. Virüs temalı yayınlanan fragmanın beğenilmesinden ardından kısa sürede Twitter'da TT listesine girdi. Hakan Muhafız 3.sezon tarihi ve oyuncuları ile ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz..

Hakan Muhafız 3.sezon ne zaman? Hakan Muhafız 3.sezon oyuncuları kimler?

Sevilen Netflix dizisi Hakan Muhafız'ın 3.sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda virüs temasının işlenmesi herkes tarafından büyük ilgi gördü. Aynı zamanda yeni oyuncuların da diziye girdiği görüldü. Geçtiğimiz sezonu büyük bir heyecanla kapatan Hakan Muhafız'ın 3.sezon tarihi ve oyuncuları için haberimizi okuyabilirsiniz..

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Hakan Muhafız 3. sezonu 6 Mart'ta tüm dünyayla aynı anda Netflix'te olacak.

Hakan: Muhafız: 3. Sezon | Resmi Fragman | NetflixHakan: Muhafız: 3. Sezon | Resmi Fragman | Netflix
İstanbul'un kaderi gizemli bir düşmanın, Vezir'in ellerinde. Hakan artık Nisan (Funda Eryiğit), Burak (Taner Ölmez) ve yeni Sadık Olanlar'dan destek alsa da bu savaşta ona ışık tutacak kişiler ataları olacak.

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZON OYUNCULARI KİMLER?

Çağatay Ulusoy

Hazar Ergüçlü,

Funda Eryiğit

Taner Ölmez

Okan Yalabık

Burçin Terzioğlu yer alıyor.

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZON KONUSU NEDİR?

Dizinin yeni sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul'u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler'in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul'u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir'i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan'ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.

NETFLİX NEDİR?

Dünya çapında ve ülkemizde milyonlarca kullanıcısı bulunan Netflix, birçok ödüllü film,dizi ve belgeseli kullanıcılarla buluşturan bir platforum. Netflix Türkiye platforumunda dizi izleyen kullanıcıları cezbeden konuların başında filmleri veya dizileri izlerken karşılarına hiçbir şekilde reklam vs. çıkmamasıdır.

NETFLİX ÜYELİK TİPLERİ NELER?

Netflix izlemek isteyen kullanıcılar için 3 farklı hesap tipi vardır. Bunlar şu şekilde;

-Temel Üyelik
-Standart Üyelik
-Özel Üyelik

Bu üç üyelik tipi de kendine has özellikler barındırmaktadır. İşte o özellikleri şöyle özetleyebiliriz ;

Netflix Temel Üyelik: Temel üyelik tipi SD yayın ve aynı anda sadece bir tek cihazın izlemesine olanak vermektedir.

Netflix Standart Üyelik: Standart üyelik tipi HD yayın ve aynı anda iki cihazın izlemesine olanak vermektedir.

Netflix Özel Üyelik: Özel üyelik tipi HD ve Ultra HD yayın ve aynı anda dört cihazın izlemesine olanak vermektedir.

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play