La Casa De Papel 5. sezon olacak mı? İşte La Casa De Papel 5. sezon tüyoları!

La Casa De Papel 4. sezonunu izleyen dizinin sevenleri 5. sezonun ne zaman olacağını merak etmeye başladı. Dünyanın sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan La Casa De Papel'in 4. sezonu 3 Nisan tarihinde tüm dünyada Netflix üzerinden yayınlandı ve büyük ilgi gördü. Peki La Casa De Papel 5. sezon olacak mı?

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman çıkacak? Gözler 5. sezona çevrildi

Netflix platformunda yayınlandığı günden bu yana İspanyol dizisi La Casa De Papel yoğun ilgi görüyor. Geniş bir prodüksiyona ve oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin 8 bölümlük 4. Sezonu 3 Nisan tarihinde yayınlandı. Başrollerinde Ursula Corbero (Tokio), Alvaro Morte ve Pedro Alonso gibi isimlerin yer aldığı La Casa De Papel'in 4. sezonunu izleyenler şimdiden 5. sezon araştırmalarına başladı.

LA CASA DE PAPEL 5.SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa De Papel'in 5. Sezonu ile ilgili Netflix'ten henüz bir resmi açıklama yapılmadı. 

Ancak İspanyol serisinin dünya çapında büyük bir popülaritesi göz önüne alındığında, devam edeceği düşünülüyor.

Dizinin yaratıcısı Alex Pina henüz beşinci bölümü düşünüp düşünmediklerini doğrulayamadıklarını açıkladı şöyle dedi: "Birisi olacağını biliyor, ama biz değil."

LA CASA DE PAPEL 5.SEZON İDDİALARI İSE ŞU ŞEKİLDE:

Netflix'te İspanya ve Latin Amerika için uluslararası orijinal içerik direktörü Paco Ramos, gelecek sezonların "iyi giderse" olacağını açıkladı.

İspanyol web sitesi Marca, dizinin beşinci ve altıncı sezonda yenilendiğini de öne sürdü. Bunun yanı sıra, yazar Javier Gomez Santander, gösteriye geri dönmesi hakkında El Mundo ile konuştu. Şunları söyledi: "La Casa De Papel ile, Simeone gibi oyuna göre oyun oynuyoruz. Bölüm bölüm, sıra sıra, satır satır. Şovun ne kadar sürebileceğini hiç bilmiyoruz. Bilmemiz gerekseydi, Berlin'i öldürmeyi düşünmezdik." ifadelerini kullandı.

Haberler 13 Mayıs'ta Deadline'a beşinci sezonun nasıl geleceğini söyleyen Pina tarafından doğrulandı ancak daha fazla açıklayamadı. Daha fazla açıklarsam "Netflix evime bomba koyacak" diyerek esprili bir açıklama yaptı.

LA CASA DE PAPEL' E DAHİL OLAN YENİ OYUNCULAR

Ekranlara 4. bölümle bomba gibi dönen La Casa De Papel yeni sezonunda Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernanda Cayo(Tamayo) gibi yeni oyuncular kadroya katılıyor.

LA CASA DE PAPEL KONUSU NEDİR?

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

Heyecan dorukta! La Casa de Papel'in 5. sezon teorileri! Neler olacak?

Etiketler: